BREAKING NEWS

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali Berishës, ja kush është bashkëpunëtori i ngushtë me 3 dosje në SPAK që mund të hapë “Kutinë e Pandorës” për ish-kryeministrin

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët e zeza në SPAK, ja strategjia që po ndjek për të shpëtuar nga arresti me burg

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët
x
BREAKING NEWS

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri në rrëzimin e qeverisë, kreu i “Foltores” shton kërcënimet ndaj SPAK

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri
x
BREAKING NEWS

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit, “Zëri i Amerikës” zbardh skenarin si kryeministri i dha miliona euro pasuri dhëndrit të kreut të “Foltores”

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit,
x
BREAKING NEWS

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë tradhtarësh dhe zbardh skandalet e ballistëve, ja mesazhi për Alimadhin dhe faktet që tregojnë se partizanët çliruan Shqipërinë nga nazistët e fashistët

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë
x
BREAKING NEWS

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i pamëshirshëm i Luftës Antifashiste Nacional Çlirimtare

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i
x
BREAKING NEWS

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron pronarët dhe tregon çfarë fshihet pas indeksimit, shoqata paralajmëron padi në Gjykatën Kushtetuese

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron
x
BREAKING NEWS

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e ministres Koçiu për Shëndetësinë dhe Mbrojtjen Sociale

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e
x

Gossip

Dy konkurrentët e "DWTS" zbulojnë prapaskenat e natës së madhe të spektaklit

Dy konkurrentët e "DWTS" zbulojnë prapaskenat e natës

Ditën e sotme një nga konkurrentet e spektaklit, Arnita Beqiraj dhe balerini profsionit Eni Balla kanë qenë të ftuar në emisionin “Shqipëria Live” me Erjona Rusin dhe Arjon Muçën. Arnita ka folur për këtë eksperiencë të re dhe disa të reja nga “DWTS”. Mes të tjerash Eni ka treguar se konkurrentët dhe balerinët nuk e dinin se si do të ishin çiftet deri në xhirimet e para të cilat janë realizuar dhe do të jepen në fillim të spektaklit.

Takimi i parë që do jepet edhe natën e parë do e shikoni që do jetë një surprizë e madhe 

Erjona: Pse nuk e dinit për njëri-tjetrin?

Jo nuk e dinim… zbulohet natën e parë të spektaklit se janë bërë edhe xhirimet… Mua gjatë gjithë kohës më thoshin që është një person tjetër se e dinin që njiheshim…