BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit
x
BREAKING NEWS

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e rëndësishëm dhe tregon çfarë pritet: Kemi frikë nga…

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e
x
BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x

Gossip

Dy konkurrentët marrin vendimin që i shtangu të gjithë në studio, largohen bashkë nga emisioni i Përputhen

Dy konkurrentët marrin vendimin që i shtangu të gjithë

Për të sqaruar gjithë marrëdhënien e ndërlikuar mes tyre, Atdheu dhe Sara zhvilluan një takim në studio.

Atdheu është shprehur se ka qenë xheloz për të, ndërsa vajza tha se gjithmonë e ka pasur pëlqimin për të që nga takimi i parë.

Në fund djali ka thënë se do të largohet nga emisioni por bashkë me të.

Sara e ka dhënë përgjigjen përmes një puthje në buzë duke treguar se do të dilnin bashkë.

Atdheu: Kam qenë xheloz për ty.

Atdheu: Kuptova se kam një pëlqim shumë të madh për ty.

Sara: Dmth më le në opsion të dytë.

Atdheu: Lashë ëmbëlsirën për në fund.

Atdheu: Ty kur të filloi pëlqimi ndaj meje.

Sara: E kam pasur që në takimin e parë. Çdo herë pas takimi tek ty e kam pasur mendjen.

Atdheu: Nuk bëri punë ajo deklaratë, ja ku jemi sot.

Sara: Si kam bërë me qëllim.

Atdheu: Ka qenë veprim i nxituar.

Atdheu: Unë dua të largohem sot nga programi bashkë me ty.

Sara: Më jep fjalën që do të jesh i qëndrueshëm?

Sara: Të të jap përgjigjen.(Sara puth Atdheun).

Më të lexuarat