BREAKING NEWS

Nobelisti rrëzon skemat e OBSH: Izolimi nuk ka asnjë vlerë për parandalimin e koronavirusit, ka shkaktuar më shumë të vdekur

Nobelisti rrëzon skemat e OBSH: Izolimi nuk ka asnjë vlerë
x

Gossip

Dy moderatorët e njohur ‘braktisin’ Top Channel, zbulohet çfarë ndodhi sot në mëngjes (ARSYEJA)

Dy moderatorët e njohur ‘braktisin’ Top Channel, zbulohet

Mëngjesin e sotëm në Top Channel dita nuk u nis me dy moderatorët Ori Nebijaj dhe Isli Islami. Emisioni i mëngjesit "Wake up" nuk ishte sot në transmetim gjë që i habiti të gjithë teleshikuesit apo radiodëgjuesit.

Burime nga "revistawho.com", kanë bërë të ditur se në fakt nuk ka ndodhur asgjë e paparashikueshme për fatin e dy moderatorëve të “Top Channel”, por thjesht një defekt teknik, i cili e ka bërë të pamundur transmetimin live.

Ori dhe Isli vazhdojnë të jenë pjesë e Top Channel me emisionin e tyre të mëngjesit dhe do rikthehen të nesërmen.

Më të lexuarat