BREAKING NEWS

Nga xhelozia e tek droga, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau të dashurën 19-vjeçare në Greqi

Nga xhelozia e tek droga, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau
x
BREAKING NEWS

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare, çfarë shkruante mes vuajtjeve shqiptari në rrjete sociale

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare,
x
BREAKING NEWS

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga 4 bashki, detajet e fundit nga procesi i 'Rithemelimit'

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon bilancin ditor

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon
x
BREAKING NEWS

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet që priten të firmosen

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet
x
BREAKING NEWS

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës ‘luan’ me çmimet e karburanteve, ndryshon sërish çmimin e naftës pa kaluar ende 24 orë nga ndryshimi i ditës së kaluar

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës
x
BREAKING NEWS

Do agravoi situata në protestën e opozitës? Ambasada e SHBA-së del me thirrjen urgjente ndaj amerikanëve që jetojnë në Shqipëri

Do agravoi situata në protestën e opozitës? Ambasada e
x
BREAKING NEWS

HARTA- LIVE/ Po vjen stuhia e fortë! Shtrëngata shiu të shoqëruara me rrufe dhe erë të fuqishme/ Çfarë do të ndodhë përballë Vlorës dhe Himarës

HARTA- LIVE/ Po vjen stuhia e fortë! Shtrëngata shiu të
x

Gossip

Dy muaj më parë bëri publike lidhjen, Rosela Gjylbegu na befasoi me reagimet e fundit: Mendon se po më mashtron (FOTO)

Dy muaj më parë bëri publike lidhjen, Rosela Gjylbegu na befasoi

Këngëtarja shkodrane, Rosela Gjylbegu është siguruar të njihet gjithmonë në media vetëm për talentin dhe punën e saj, jeta personale e saj ka marrë rrallëherë vëmendjen e publikut.

Por dy muaj më parë, me anë të një postimi në rrjetet sociale, Rosela bëri publike lidhjen e dashurisë duke ndarë edhe një foto me partnerin.

Këngëtarja nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, por sot jo vetëm që ka publikuar foto në profilin e saj dhe në InstaStory, por ka bërë habi edhe me deklaratat e saj.

“Ndonjëherë të duhet të luash rolin e budallit për të mashtruar gënjeshtarin që mendon se po të mashtron”.

Pak e thellë kjo shprehje e Rosëlës ama fjala kyçe është e qartë, mnashtrimi dhe mashturesi.

Për më tepër ajo e shoqëron foton me një këngë. E gjeni dot cilën? Pikërisht “Ti nuk më gënjen mua”, e kënduar nga Queen.

“Gjithmonë mendoj se pjesa më e madhe e njerëzve nuk janë në gjendje me njohë e rinjohë shpirtin e tyne.Në fund të fundit pothuajse shumica e njerëzve jeton tuj ushqy veç trupin thuajse asnjëherë shpirtin”, shkruan po ashtu Rosela.

Një peisazh i bukur shoqëruar me këngën, “Just the ëay You Are” nga Diana Krall e cila thotë se nuk duhet të ndryshosh për asgjë dhe askënd.

Shpresojmë që Rosela Gjylbegu të mos jetë e lënduar edhe pse vargjet thonë të kundërtën.