BREAKING NEWS

Të tjera detaje të rëndësishme nga plagosja në Allias, autorët kthyen gjithçka përmbys në vilë

x

Gossip

“Dynjaja mbajnë nga 3 dashnor”, Dajana Shabani habit me deklaratën e saj pas thashethemeve se është ndarë nga boksieri i njohur

Moderatorja Dajana Shabani vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së publikut, sidomos pasi bëri publike lidhjen me boksierin Kamer Maloku.

Duke qenë se prej kohësh moderatorja nuk kishte postuar foto me Kamerin, fansat e kanë pyetur së fundmi nëse janë ndarë.

Dajana më në fund ka reaguar lidhur me thashethemet duke u shprehur se është penduar që e ka bërë publike lidhjen e tyre.

"Ah mi Dajan ç'deshe që e postove, dynjaja mban nga 3 dashnor e nuk ndihen, ti dhe 1 të ndajnë e të lidhin si duan njerëzit", shkruan moderatorja.