BREAKING NEWS

E trishtë! Covid-19 i merr jetën inxhinierit shqiptar në Itali, gruaja tregon ditët e tmerrit dhe lajmin e rëndë: Nuk vuante nga asgjë. Nga ai moment e futën në intubim dhe ne i humbëm lidhjet, nuk i bëmë as varrim

E trishtë! Covid-19 i merr jetën inxhinierit shqiptar në Itali,
x

Gossip

“Dynjaja mbajnë nga 3 dashnor”, Dajana Shabani habit me deklaratën e saj pas thashethemeve se është ndarë nga boksieri i njohur

“Dynjaja mbajnë nga 3 dashnor”, Dajana Shabani habit me

Moderatorja Dajana Shabani vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së publikut, sidomos pasi bëri publike lidhjen me boksierin Kamer Maloku.

Duke qenë se prej kohësh moderatorja nuk kishte postuar foto me Kamerin, fansat e kanë pyetur së fundmi nëse janë ndarë.

Dajana më në fund ka reaguar lidhur me thashethemet duke u shprehur se është penduar që e ka bërë publike lidhjen e tyre.

"Ah mi Dajan ç'deshe që e postove, dynjaja mban nga 3 dashnor e nuk ndihen, ti dhe 1 të ndajnë e të lidhin si duan njerëzit", shkruan moderatorja.