BREAKING NEWS

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e shtëpisë (Emri)

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga inertet dhe uji (Video)

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe stuhi e pazakontë shiu (Video)

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në PD, ja vendimi që duhej të merrte kur Berisha u shpall 'non grata'

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në
x
BREAKING NEWS

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e rëndësishme për qytetarët

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga PD-ja

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga
x

Gossip

Dyshja në suitë, Lorenci i dhuron një trëndafil Jorit/ Luizi dhe Elvisi nuk i lënë rehat (VIDEO)

Dyshja në suitë, Lorenci i dhuron një trëndafil Jorit/ Luizi

Lorenci dhe Jori mbrëmjen e kaluar fjetën në suitë, duke qenë se ata fituan misionin “Ninxhat e natës”.

Gjatë qëndrimit të tyre aty, nuk munguan ngacmimet e shumta nga ana e Lorencit, ndërsa Jori ishte shumë në siklet.

Ajo madje, mori disa jastëkë dhe i vendosi në mesin e krevatit, që Lorenci të mos kalonte “kufirin”. Kur dyshja u zgjua në mëngjes, Lorenci i dhuroi një trëndafil Jorit.

Ata madje, nuk ndjenjën rehat siç duhet, pasi Luizi dhe Elvisi shkuan te suita dhe nisën t’i ngacmonin.

Luizi i tha Lorencit se për faj të tij, Jori ka fjetur me pizhama. Ai madje u ul te karrigia përballë shtratit dhe i tha atyre se dëshiron të qëndrojë aty, që t’i shohi ata.

Lorenci i kërkoi të dalë jashtë, por Luizi i tha atij të supozojë sikur po e sheh një kamer.   

Pasi u ngritën nga shtrati, Jori dhe Lorenci dolën në oborr për të drekuar. Lorenci i dhuroi një puthje Jorit.

Teksa po bisedonte me Elvisin, ai tha se është djalë me norma dhe nuk përfiton nga rasti, kur nuk ka ndjenja për dikë.