Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E akuzonte ish-bashkëshorten se nuk e linte të takonte djalin, këngëtari i njohur shqiptar i befason të gjithë me atë që thotë për modelen

Postuar: 23/07/2019 - 11:19

Reperi i njohur Majk është padyshim një ndër personazhet më të komentuar për jetën e tij private në mediat rozë. Ndarja e tij nga Majlinda Zeka dhe zënkat e një pas njëshme për djalin e tyre morën vëmendjen e mediave muaj më parë. Majk e akuzonte modelen se nuk e lejonte të takonte të birin, ndërkohë që Majlinda nga ana tjetër tha se reperi nuk e ndihmonte financiarisht për Roanin.

Por siç duket këto mosmarrëveshje kanë mbetur pas pasi së fundmi në emisionin “Pushime on Top” Majk ka zbuluar se lidhja me modelen është përmirësuar shumë.

Majk ka thënë se ai ka shumë respekt për Majlindën pasi ajo është nëna e djalit të tij dhe se madje flasin shpesh me njëri-tjetrin.  

"Edhe pse tani është sezoni i verës dhe jam shumë i zënë dhe se kam takuar, por Majlinda më dërgon foto dhe video”, u shpreh Majk.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 08/12/2019 - 11:12

Këngtarët Era Rusi dhe Ylli Baka kanë publikuar këngën e re dedikuar tërmetit të 26 nëntorit duke u solidarizuar me dhimbjen dhe me familjet e prekura nga tërmeti tragjik në Durrës, që u mori jetën 51 njerëzve.

Postuar: 08/12/2019 - 10:37

Fituese e kompeticionit “Kënga Magjike” u fitua nga këngëtarja Eneda Tarifa, me këngë

Postuar: 08/12/2019 - 10:24

Këngëtarja Genta Ismajli ka konfirmuar lidhjen me biznesmenin turk i quajtur Husen.

Postuar: 07/12/2019 - 23:52

Këngëtarja Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.Pas votimit

Postuar: 07/12/2019 - 23:43

Fifi është një ndër pretendetet kryesore për të fituar çmimin e parë në “Kënga Magjike&rdqu

Postuar: 07/12/2019 - 22:40

Reperi i njohur shqiptar Viktor Paloka, i njohur si Unikatil, ka humbur njeriun e tij të shtrenjt

Postuar: 07/12/2019 - 22:29

Aleksia Peleshi, vajza e ish-zv.kryeministrit Niko Peleshi ka publikuar lirbrin e saj të parë.&ld