BREAKING NEWS

E trishtë! Covid-19 i merr jetën inxhinierit shqiptar në Itali, gruaja tregon ditët e tmerrit dhe lajmin e rëndë: Nuk vuante nga asgjë. Nga ai moment e futën në intubim dhe ne i humbëm lidhjet, nuk i bëmë as varrim

E trishtë! Covid-19 i merr jetën inxhinierit shqiptar në Itali,
x

Gossip

E akuzuan se është lesbike, Era Rusi iu mbyll gojë të gjithëve

E akuzuan se është lesbike, Era Rusi iu mbyll gojë të

Era Rusi tregon në emisionin “Thumb On” se cili titull i ka bërë më shumë përshtypje nga portalet. Ajo shprehet se titulli që e ka habitur më së shumti ka qenë se kur e kanë bërë lesbike.

“Thoshin se isha lezbike. Titulli që më ka habitur më shumë për veten. Ka shumë kohë. Për mua s’kanë shkruajtur as kur jam puthur vërtet. Kishte ardhur një shoqja ime nga jashtë ishim ulur afër dhe shkruajtën që ishim lezbike”, përfundon këngëtarja.