Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E akuzuan se hoqi një pjesë të trupit me fotoshop, Xhensila nuk përmbahet dhe poston videon

Postuar: 22/07/2019 - 23:55

 Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, e sigurisht të shumtë janë ata që kanë interes për të.

Së fundmi Xhensila ka postuar në Instagram disa foto, të cilat kanë ngjallur shumë debat. 

Disa fansa e kanë akuzuar këngëtaren për fotoshop pasi në fotot e publikuara kërthiza e saj nuk duket.

Pas akuzave të shumta dhe komenteve të tilla, Xhensila ka vendosur të reagojë duke postuar një video ku tregon se ka një kërthizë shumë të vogël, aq sa nuk dallohet fare.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

--‍♀️--

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/08/2019 - 22:17

Këngëtari përveç projekteve të reja muzikore që na bëjnë të kërcejmë dhe të këndojmë, herë pas here na fton të dëgjojmë live magjinë e performancave të tij.

Postuar: 25/08/2019 - 21:34

Robert Berisha dhe Nora Istrefi i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Postuar: 25/08/2019 - 17:38

Rike Roçi është një ndër vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Postuar: 25/08/2019 - 14:52

Pak ditë më parë, në një koncert të reperit Soolking në Algjeri ku ishte e ftuar edhe këngëtarja

Postuar: 25/08/2019 - 13:21

Ish-moderatorja e 'Jo vetëm modë', Floriana Garo së shpejti do të bëhet nënë për herë të

Postuar: 25/08/2019 - 12:59

Prezantueset e njohura Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu, tashmë njihen si shoqe të ngushta dhe shpes