Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E bën sërish këngëtarja shqiptare, filmon të pasmet dhe çmend rrjetin

Postuar: 12/09/2018 - 12:32

Mund të themi padyshim që këngëtarja shqiptare po shijon periudhën më të artë të karrierës së saj.

Bëhet fjalë për këngëtaren me famë botërore Bebe Rexha, e cila është ndër më të njohurat në botë.

Këngëtarja komentohet shumë edhe për postimet në rrjetet sociale, por së fundmi ka çmendur rrjetin.

Bebe ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto e video ku shfaqet duke bërë ushtrime dhe në njërën prej tyre ka vendosur në fokus të pasmet.

Ajo dëgjohet teksa thotë:

"I dua të pasmet mia"

Video ka qarkulluar në të gjithë rrjetin e padyshim është ndër më të diskutuarat

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 7

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/11/2018 - 22:29

Enca është padyshim një nga këngëtaret më të komentuara të shoëbizit shqiptar pasi di si të tërheq vëmendjen me postimet e saj.

Postuar: 20/11/2018 - 22:14

Velina e ‘Xing’ me Ermal Mamaqin gjithmonë është treguar mjaft e hapur në komunikimin

Postuar: 20/11/2018 - 21:46

Në vitin 2011, Mc Kresha u ngjit në skenën e “Këngës Magjike” duke performuar këngën

Postuar: 20/11/2018 - 21:41

Modelja shqiptare, Oriola Marashi sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale sigurohet të rrëm

Postuar: 20/11/2018 - 20:00

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa ishte në mesin e artistëve shqiptarë që u mblodhën dje në Va

Postuar: 20/11/2018 - 19:45

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata prej më shumë se një muaji është larguar nga Shqipëria, ndërsa ë

Postuar: 20/11/2018 - 19:35

Klea Huta e adhuron këngëtaren Dua Lipa dhe ky nuk është një sekret.