BREAKING NEWS

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin: Cilat janë 9 bandat që po trafikojnë shqiptarët, reklamojnë shërbimet e tyre edhe në TikTok

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin:
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një 35-vjeçar, dyshimet e para

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për faturën, identifikohet pronari i restorantit, policia e shpall në kërkim

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për
x
BREAKING NEWS

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron Sveçlën: Precedent i tmerrshëm, zyrtarë të Kosovës mund ta pësojnë në të ardhmen

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim tradhtie kombëtare, antishqiptarizmi i bashkuar me korrupsionin e lartë shtetëror në Tiranë”, Spartak Ngjela bën paralajmërimin e fortë: Prisni dhe shikoni...

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim
x
BREAKING NEWS

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha më arrestoi”, Idajet Beqiri nxjerr prapaskenat dhe ngre dyshimet e forta

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha
x

Gossip

“E bëri kastile”/ Këngëtari Ledri Vula përballet me situatën e pakëndshme në koncert

“E bëri kastile”/ Këngëtari Ledri Vula përballet

Ledri Vula është përballur me një incident të vogël gjatë një koncerti që ka mbajtur së fundmi. Reperi nga Kosova po këndonte hitin që solli me Kidën dhe Butrint Imerin, ku për një moment, mikrofoni nuk punoi. Ai kthehet pas për të marrë një mikrofon tjetër, i cili gjithashtu nuk punonte.

Megjithatë, reperi e ka kaluar me sportivitet këtë moment të sikletshëm ndërsa publiku po këndonte njëzëri këngën. Kujtojmë që pak ditë më parë, dhe Stresi u përball me një situatë të pakëndshme pasi u përplas me një pjesë hekuri në koncert duke bërë që të lëndohej në ballë.

Mbi këtë situatë reagoi dhe Noizy, ku shprehej me shaka: “Ky këtë e bëri kastile”.