BREAKING NEWS

70-vjeçari Hidhet nga 40 m lartësi në Gjirokastër (EMRI)

x

Gossip

E bija tregon si reagoi Stefi Prifti kur takoi për herë të parë dhëndrin

Pasditen e sotme, çifti i ri, Maria dhe Gëzimi ishin të ftuar në emisionin “Rudina”.Në një intervistë të gjatë për njohjen dhe dasmën e tyre, ata treguan për publikun detaje që nuk diheshin më parë.

Një ndër to ishte edhe momenti i takimit të Gëzimit me të atin e Marias, këngëtarin Stefi Prifti.Maria tregoi se këngëtari në takimin e parë ka reaguar si të gjithë baballarët.
 
Ai është përpjekur që të gjejë diçka të keqe tek  dhëndri dhe është kapur pas profesionit të tij.
 
“Kur babi e takoi Gëzimin për herë të parë ishte një siklet i paparë. Pasi mbaroi takimi babi më tha: Tani një pyetje kam unë, ti e ke parë me sytë e tu që ky pikturon? Donte patjetër që t’i gjente diçka, të kapej diku. Madje në takimin e parë: Po ti domethënë pikturon? Si me penela?”, pohoi Maria duke qeshur.
 
Kujtojmë se Maria dhe Gëzimi celebruan dashurinë e tyre me martesë, në një ceremoni shumë speciale.