Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E bija tregon si reagoi Stefi Prifti kur takoi për herë të parë dhëndrin

Postuar: 16/09/2019 - 22:53

Pasditen e sotme, çifti i ri, Maria dhe Gëzimi ishin të ftuar në emisionin “Rudina”.Në një intervistë të gjatë për njohjen dhe dasmën e tyre, ata treguan për publikun detaje që nuk diheshin më parë.

Një ndër to ishte edhe momenti i takimit të Gëzimit me të atin e Marias, këngëtarin Stefi Prifti.Maria tregoi se këngëtari në takimin e parë ka reaguar si të gjithë baballarët.
 
Ai është përpjekur që të gjejë diçka të keqe tek  dhëndri dhe është kapur pas profesionit të tij.
 
“Kur babi e takoi Gëzimin për herë të parë ishte një siklet i paparë. Pasi mbaroi takimi babi më tha: Tani një pyetje kam unë, ti e ke parë me sytë e tu që ky pikturon? Donte patjetër që t’i gjente diçka, të kapej diku. Madje në takimin e parë: Po ti domethënë pikturon? Si me penela?”, pohoi Maria duke qeshur.
 
Kujtojmë se Maria dhe Gëzimi celebruan dashurinë e tyre me martesë, në një ceremoni shumë speciale.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2019 - 09:28

Pak javë më parë Hygerta Sako ishte e ftuar në emisionin “Rudina”, në të cilin deklaroi se ishte beqare.

Postuar: 23/10/2019 - 08:41

Fiori Dardha dhe Rozana Radi drejtojnë së bashku emisionin ‘Boom’ në ekranin e &lsquo

Postuar: 23/10/2019 - 08:36

Këngëtarja e njohur, Albërie Hadërgjonaj në fotot e publikuara së fundmi në rrjetet sociale, duke

Postuar: 22/10/2019 - 23:44

Pasditen e sotme në emisionin “Ftesë në pesë”, ishte e ftuar gazetarja Mira Kazhani

Postuar: 22/10/2019 - 16:27

 Aktori i humorit, Rezart Veleshnja është një prej personazheve më të dashur për publikun sh

Postuar: 22/10/2019 - 15:54

Së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë, moderatorja e njohur Fatma Methasani dhe par

Postuar: 22/10/2019 - 14:47

E ftuar në emisionin “Rreze Dielli”, Rovena Dilo foli së bashku me dy bashkëpunëtorët