Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E bujshme! Ermal Mamaqi largohet nga Tv Klan? Ja ku mund ta shohim moderatorin

Postuar: 11/06/2019 - 20:00

Prej tre vitesh, Ermal Mamaqi shfaqet çdo të shtunë në emisionin ‘Xing me Ermalin’ në Tv Klan. Mirëpo, një lajm po qarkullon në media të ndryshme, ku sipas indexonline.net, thuhet se do të largohet nga Tv Klan për në Top Channel.

Burime pranë produksionit të moderatorit kanë treguar për Indeksonline se kontrata mes Tv Klan dhe Ermal Mamaqit përfundon këtë verë dhe ajo nuk do të rinovohet më. Në këtë mënyrë, ‘Xing me Ermalin’ nuk do të vazhdojë më punimet në këtë institucion mediatik në shtator, kur nis edhe sezoni i ri.

Nuk dihet se sa i vërtetë është ky lajm, por mbetet për t’u konfirmuar ose mohuar nga vetë Mamaqi

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/06/2019 - 17:49

Në emisionin 'E Diell' ishin të ftuar dy aktorët e Portokallisë Florian Binaj dhe Ledio Lako, të cilët u vunë përballë njëri-tjetrit në intervistën ‘Këndi i së vërtetës’.

Postuar: 15/06/2019 - 23:52

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu ka ndarë në rrjete

Postuar: 15/06/2019 - 23:08

Altin Celmeta është ndër fotografët më të mirë në Shqipëri, i cili punon edhe si pedagog në Akade

Postuar: 15/06/2019 - 22:14

 Këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka qenë e ftuara e parë e mbrëmjes së sotme në ‘Xing

Postuar: 15/06/2019 - 20:06

Trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha mahniti me veshjen në ditëlindjen e kunatit të saj Ledion

Postuar: 15/06/2019 - 17:07

Pak minuta më parë, vajza e Linda Ramës, Rea Xhillari ka publikuar një foto me vëllain e saj Zaho

Postuar: 15/06/2019 - 13:28

Jonida Vokshi ka thyer një tabu në televizionet shqiptare, duke ftuar të fejuarin Besnik Krapi në