BREAKING NEWS

Vijon rënie drastike e kurbës së të infektuarve në vend me koronavirus, Ministria zbardh të dhënat e fundit

Vijon rënie drastike e kurbës së të infektuarve në vend
x

Gossip

E bujshme! Maluma i bën ftesën speciale për në koncert këngëtares shqiptare

E bujshme! Maluma i bën ftesën speciale për në koncert

Këngëtari i famshëm Maluma do të mbajë një koncert madhështor në Athinë ku e ftuar speciale është këngëtarja shqiptare, Eleni Foureira.

Lajmin e ka bërë të ditur këngëtarja nëpërmjet një postimi në Instagram.

“Mezi po pres”, shkruan këngëtarja.

Kujtojmë se në datën 14 mars, Maluma do të mbajë koncertin në Shqipëri.

Festa e Ditës së Verës në Tiranë do të jetë më e zjarrtë se kurrë dhe të gjithë mezi po e presim.