BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Gossip

E bujshme! Pas largimit të Xhemit, zbulohet kush do prezantojë Portokallinë krah Salsanos

E bujshme! Pas largimit të Xhemit, zbulohet kush do prezantojë

"Portokallia" kanë qenë në vëmendje të mediave së fundmi për largimet e bujshme nga ky spektakël. Një ndër to ishte largimi i i moderatores Xhemi Shehu.

Pas largimit të Xhemit, kurioziteti ka qenë i madh se kush do e drejtojë spektaklin krah Salsanos.

Burime për revista “Ëho” tregojnë se Eneda Tarifa do të jetë ajo që do të prezantojë këtë vit krah Salsanos. Ajo është parë ditët e fundit në ambientet e “Top Channel”, pranë stafit të “Portokalli”.

Këngëtarja ka qenë edhe më parë prezantuese e këtij spektakli krah Salsanos dhe Xhemit e tashmë duket se është gati për t’ju rikthyer kësaj eksperience.

E bujshme! Pas largimit të Xhemit, zbulohet kush do prezantojë

 

Më të lexuarat