Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“E di ç'kanë bërë korridoreve”, gazetarja e njohur shqiptare iu nxjerr ‘të palarat’ kolegeve

Postuar: 19/11/2019 - 10:52

Enki Braçaj u bë shumë e njohur kur jepte lajmet në "Zjarr TV", ndërsa tani e shohim gazetare në "Aldo Morning show" çdo mëngjes. Enki ishte e ftuar së fundmi në "Pop culture", ku gjatë intervistës foli edhe për komentet negative që mori asokohe lidhur me daljen e saj vetëm me xhaketë kur jepte lajmet.

"Pati nga ato që ndoshta nuk kanë qenë kurrë spikere lajmesh, ndoshta e dimë çfarë kanë bërë korridoreve, por unë e kam vendosur ta qep gojën. E dimë shumë mirë si i kanë ngjitur shkallët e karrierës dhe u bënë për një ditë moraliste", u shpreh Enki.

Gazetarja tregoi se nuk do t'i prezantonte më lajmet vetëm me xhaketë, por kjo ishte mënyrë për të depërtuar në televizion.

Enki tha gjithashtu se prindërit e saj fillimisht ishin shokuar e më pas e pranuan.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 08/12/2019 - 11:12

Këngtarët Era Rusi dhe Ylli Baka kanë publikuar këngën e re dedikuar tërmetit të 26 nëntorit duke u solidarizuar me dhimbjen dhe me familjet e prekura nga tërmeti tragjik në Durrës, që u mori jetën 51 njerëzve.

Postuar: 08/12/2019 - 10:37

Fituese e kompeticionit “Kënga Magjike” u fitua nga këngëtarja Eneda Tarifa, me këngë

Postuar: 08/12/2019 - 10:24

Këngëtarja Genta Ismajli ka konfirmuar lidhjen me biznesmenin turk i quajtur Husen.

Postuar: 07/12/2019 - 23:52

Këngëtarja Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.Pas votimit

Postuar: 07/12/2019 - 23:43

Fifi është një ndër pretendetet kryesore për të fituar çmimin e parë në “Kënga Magjike&rdqu

Postuar: 07/12/2019 - 22:40

Reperi i njohur shqiptar Viktor Paloka, i njohur si Unikatil, ka humbur njeriun e tij të shtrenjt

Postuar: 07/12/2019 - 22:29

Aleksia Peleshi, vajza e ish-zv.kryeministrit Niko Peleshi ka publikuar lirbrin e saj të parë.&ld