BREAKING NEWS

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke bërtitur njëzëri: Rama ik!

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke
x
BREAKING NEWS

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë drejt spitalit

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë
x
BREAKING NEWS

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së rrëfen tmerrin: Ishte i dehur, iu hodha sipër dhe i kapa armën pasi...

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së
x
BREAKING NEWS

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin Elbasan-Tiranë

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin
x
BREAKING NEWS

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD akuzon ashpër kryeministrin dhe publikon foton: Ja çfarë po përpiqet të bëjë Rama

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD
x
BREAKING NEWS

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat javën e ardhshme

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit të The Sun: Rama nuk po bën asgjë për të parandaluar shpopullimin dhe trafikimin e qytetarëve

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit
x

Gossip

“E di që s’jam e virgjër”/ Moderatorja e njohur flet për ‘helikopterin’ e Valonit, shpërthen konkurrenti i ‘Big Brother Vip’: S’të vjen turp nga vëllai jot?!

“E di që s’jam e virgjër”/ Moderatorja e njohur flet

Dj PM ka pasur së fundmi një debat me Einxhel. Kjo e fundit ka qenë duke folur në shtëpi, me vajzat e tjera, për sjelljet e Valonit dhe kanë për mendur edhe organin e tij gjenital, duke e quajtur ‘helikopter’.

Pajtimi i është drejtuar Einxhel që nuk duhet të flasë kështu, pasi nuk është e hijshme. Madje ai ka shtuar se vëllait të saj nuk do i pëlqejë që po flet kështu në shtëpi.

Ndërkohë Einxhel është përgjigjur: Vëllai im e ka të qartë që s’jam e virgjër. Asnjë këtu brenda s’është e virgjër dhe ne s’po flasim hijshëm.

Më të lexuarat