BREAKING NEWS

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta bën deklaratën e fortë, zbulon planin e fshehtë: Le ta bëjnë gjatë kohës që jam President! Do e paguaj vetë biletën e ekstradimit, të mi ngrijnë asetet dhe llogaritë

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë, por...

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë,
x
BREAKING NEWS

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të zbulojë provat që kanë fundosur Sali Berishën

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë...

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë në pushtet, nëse u kërkohet llogari duhet që të…

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë
x
BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x

Gossip

“E di që s’jam e virgjër”/ Moderatorja e njohur flet për ‘helikopterin’ e Valonit, shpërthen konkurrenti i ‘Big Brother Vip’: S’të vjen turp nga vëllai jot?!

“E di që s’jam e virgjër”/ Moderatorja e njohur flet

Dj PM ka pasur së fundmi një debat me Einxhel. Kjo e fundit ka qenë duke folur në shtëpi, me vajzat e tjera, për sjelljet e Valonit dhe kanë për mendur edhe organin e tij gjenital, duke e quajtur ‘helikopter’.

Pajtimi i është drejtuar Einxhel që nuk duhet të flasë kështu, pasi nuk është e hijshme. Madje ai ka shtuar se vëllait të saj nuk do i pëlqejë që po flet kështu në shtëpi.

Ndërkohë Einxhel është përgjigjur: Vëllai im e ka të qartë që s’jam e virgjër. Asnjë këtu brenda s’është e virgjër dhe ne s’po flasim hijshëm.