BREAKING NEWS

Regjistrohen 25 raste të reja me Covid, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 25 raste të reja me Covid, asnjë viktimë në
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Ndërron jetë ish-deputeti i njohur i Partisë Demokratike

Lajm i trishtë! Ndërron jetë ish-deputeti i njohur i Partisë
x
BREAKING NEWS

Italia deklasifikon 4 mijë dokumente, mes tyre akte top sekret të misioneve në Shqipëri, në ato vite kryeministër ishte Ilir Meta, priten të zbardhen emrat e ministrave dhe magjistratëve shqiptarë

Italia deklasifikon 4 mijë dokumente, mes tyre akte top sekret të
x
BREAKING NEWS

“Rrezikojmë të njëjtin tmerr...”/ Erion Braçe thirrje urgjente të gjithë shqiptarëve: Mos keni frikë! Çohuni!

“Rrezikojmë të njëjtin tmerr...”/  Erion
x
BREAKING NEWS

Degradon keq situata/ Vazhdojnë protestat masive kundër masave anti-Covid në Gjermani, mijëra njerëz zbarkojnë në rrugë, një burrë pësoi atak kardiak teksa u arrestua nga policia (DETAJET)

Degradon keq situata/ Vazhdojnë protestat masive kundër masave
x
BREAKING NEWS

THELLOHET TRAGJEDIA! Shpërthimi i bombolës së gazit brenda hotelit në Velipojë, pas 2 vajzave ndërron jetë edhe nëna. Ja si paraqitet gjendja e djalit të vetëm të familjes që ka mbijetuar

THELLOHET TRAGJEDIA! Shpërthimi i bombolës së gazit brenda
x
BREAKING NEWS

Alarmohen qytetarët në Elbasan, zbulohet një granatë në mes të rrugës, njoftohen me urgjencë forcat xheniere

Alarmohen qytetarët në Elbasan, zbulohet një granatë në
x
BREAKING NEWS

GJKKO nuk rihapi hetimin për Fatmir Mediun, SPAK bën një tjetër lëvizje

GJKKO nuk rihapi hetimin për Fatmir Mediun, SPAK bën një
x

Gossip

E divorcuar dhe nënë e një vajze, Hygerta Sako bën publike lidhjen e saj të re/ Kush ia ka rrëmbyer zemrën moderatores së njohur? (FOTO)

E divorcuar dhe nënë e një vajze, Hygerta Sako bën publike

Pak javë më parë Hygerta Sako ishte e ftuar në emisionin “Rudina”, në të cilin deklaroi se ishte beqare.

Kanë kaluar vetëm pak jave nga deklarat e moderatores Hygerta Sako në emisionin e pasdites “Rudina” se ajo vazhdonte të ishte akoma beqare.

“Jam beqare. Më mirë vetëm se sa e keq shoqëruar. Derisa të vijë personi special në mirë ‘single’ sepse flemë rehat dhe nuk kemi probleme”, u shpreh Hygerta kur u pyet se çfarë po ndodh me jetën e saj.

Ndërsa ditën e sotme moderatorja sportive i ka habitur të gjithë me një postim në ‘Facebook’, përmes të cilit ka deklaruar se është në një marrëdhënie.

Ajo nuk ka dhënë asnjë detaj më shumë për personin që i ka rrëmbyer zemrën, por duket se këtë lajm e kanë pritur mirë të gjithë miqtë e saj.

Madje ndër të tjera është vënë re komenti i mbrojtësit të “Bylisit”, Ditmar Bicaj.

“Urime shoqe Hygerta! Mos harro llokumet”, i ka shkruar ai. Ndoshta së shpejti Hygerta mund të tregojë diçka më tepër për këtë status të ri në jetën e saj, ndaj pritet të shohim se çfarë do të ndodhë në vijim.

Moderatorja e njohur prej kohësh është e divorcuar dhe nga martesa që ka pasur ka ardhur në jetë një vajzë e quajtur Ana.