Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

'A e do gruan e virgjër?', gazetari shtang këngëtarin e njohur shqiptar me pyetjen, por përgjigja e tij do ju habisë më tepër (VIDEO)

Postuar: 17/11/2019 - 15:44

Këngëtari i njohur, Klajdi Haruni, ka qenë gjithmonë i rezervuar për jetën private. Ai në shumë intervista ka zgjedhur të mos i përgjigjet shumë pyetjeve.

Mirëpo, së fundmi Klajdi ka dhënë një intervistë të shkurtër për Klan Kosova, ku përveç karrierës ka treguar disa të fshehta.I pyetur në rubrikën ’60 sekonda’ të emisionit ‘Prive’ se ‘nëse e donte gruan e virgjër apo jo?’.’

Këngëtari është shprehur se kjo gjë nuk ndikon tek ai.

‘E dua gruan ta dua. Nuk mendoj se ndikon virgjëria’, tha Klajdi.

Kujtojmë që Haruni pak javë më parë ka deklaruar në ‘Klanifornia’ se është i dashuruar.

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

60 seconda per Prive -- @prive.al

A post shared by Klajdi Haruni (@klajdiharuni) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 06/12/2019 - 22:49

E ftuar pasditen e sotme në "Aperitiv Fest" Alketa Vejsiu, një nga drejtueset  e Festivalit të Këngës në RTSH foli për gjithë momentet e zhurmës televizive, kritikave dhe pakënaqësive.

Postuar: 06/12/2019 - 22:41

Në fillim të kësaj jave, Bebe Rexha vizitoi Shqipërinë për të përmbushur misionin që premtoi publ

Postuar: 06/12/2019 - 21:42

Artistja e njohur ndërkombëtare, Bebe Rexha vizitoi këtë të hënë Shqipërinë në kuadër të dhurimit

Postuar: 06/12/2019 - 21:03

Kuzhinieri i famshëm shqiptar Renato Mekolli nuk do të jetë më pjesë e “Hells’s Kitch

Postuar: 06/12/2019 - 19:46

Prej 2 sezonesh tashmë, këngëtarja e njohur nga Kosova, Filloreta Raçi ose e njohur ndryshe me em

Postuar: 06/12/2019 - 19:30

Këngëtarja e njohur me famë botërore me origjinë dibrane Bebe Rexha vizitoi Shqipërinë këtë javë

Postuar: 06/12/2019 - 19:27

Aktori paguan jo pak, por plot 25 mijë dollarë në muaj për të ushqyer dhe plotësuar çdo nevojë të