BREAKING NEWS

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë përditëson të dhënat: Ja sa persona janë konfirmuar pozitivë në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë
x

Gossip

“E doja me majë”, këngëtarja e njohur shqiptare tregon pamjen e saj të re pas operacionit plastik dhe befason me ato që tregon (FOTO)

“E doja me majë”, këngëtarja e njohur shqiptare

Ndryshe nga koleget e saj që mundohen ti mbajnë sekret ndërhyrjet e tyre plastik, këngëtarja Rovena Stefa është treguar mjaft e hapur në këtë aspekt me publikun.

E ftuar dje në “Ftesë në 5”, Rovena u shfaq për herë të parë në publik pas ndërhyrjes në hundë dhe ka treguar rezultatin.

“E doja me majë”, këngëtarja e njohur shqiptare

Këngëtarja tha se operacioni shkoi shumë mirë dhe dëshironte të eksperimentonte me pamjen.

“E di si jemi ne vajzat, por ta kem këtë kështu atë ashtu, nuk kënaqemi 100%. Unë jam e lumtur me atë që më ka bërë Zoti dhe prindërit e mi. Është moda, e njëjta hundë, e njëjta pamje, thashë hajde ta ndërroj pak.

Është një gjë e çuditshme, por unë jam një person i guximshëm dhe kam eksperimentuar në ide për të sjellë ndryshime që i ndjej, që i kam. Ne artistët jemi një bashkësi stinësh, duam t’i kemi të gjitha ngjyrat dhe eksperiencat. Kjo është (e gjitha), thashë a ta kem pak hundën me majë”, u shpreh Rovena.

“E doja me majë”, këngëtarja e njohur shqiptare

Më të lexuarat