BREAKING NEWS

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron holandezët, tifozët bëjnë “namin” në Roterdam, shkatërrojnë dyqane e godina

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron
x
BREAKING NEWS

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi në “Air Albania Stadium”. Ja çfarë po ndodh

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi
x
BREAKING NEWS

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos një rekord special në Evropë, trajneri i parë në histori që …

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos
x
BREAKING NEWS

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot humbjen, e papritur ajo që i ndodhi Klodiana Lalës gjatë transmetimit live

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot
x
BREAKING NEWS

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë në lot gëzimi, i drejtohen tifozerisë, shkruhet me germa te arta emri i …

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë
x
BREAKING NEWS

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në anë të lumit, ja dyshimet e para (Emri)

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në
x
BREAKING NEWS

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/ Roma dhe Mourinho në histori, fitojnë në Tiranë trofeun e parë europian

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/
x
BREAKING NEWS

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet në dy forca politike, ardhja e Berishës në krye...

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet
x

Gossip

“E dua me gjithë forcën time”, vajza e ministrit Niko Peleshi flet për herë të parë për lidhjen e saj me aktorin Romeo Veshaj: Ai është nga ata njerëz që...

“E dua me gjithë forcën time”, vajza e ministrit Niko

Vajza bukuroshe e ministrit Niko Peleshi ka folur për emisionin ‘Glamour Zone’ për lidhjen e saj të dashurisë me aktorin Romeo Veshaj.

Ester Bylyku: Je përfolur për një lidhje me Romeo Veshaj. A jeni bashkë? Si qëndron e vërteta mes jush?

Aleksia Peleshi: E vërteta është që Romeon e dua shumë. E dua me të gjithë forcën që kam për të dashur dikë. AI është një nga ata njerëz, që në lutjet e mia në fund të ditës, falenderoj Zotin që është në jetën time.

Ester Bylyku: Çfarë të ka bërë ta duash kaq shumë?

Aleksia Peleshi: E dua sepse më kujton babain tim, dhe për mua ai është njeriu më i mirë në botë.

Ester Bylyku: Më tepër je ti xheloze për Romeon apo ai për ty?

Aleksia Peleshi: Unë.

Ester Bylyku: Cila ka qenë skena më e madhe e xhelozisë që ke bërë?

Aleksia Peleshi: Këtë më mirë nuk po e them. Po preferoj të marr specin djegës.