Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E emocionuar nga albumi i saj, Michelle Obama i dërgon mesazh këngëtares së dashur të shqiptarëve

Postuar: 19/04/2019 - 19:30

Pas publikimit të 'Homecoming', Michelle Obama ka një mesazh për Beyonce-n.

Pak ditë më parë Netflix publikoi detaje nga ‘Homecoming’, dokumentari për Beyonce-n. Ditën e djeshme u publikua dokumentari i Beyonce-s me 40 këngë në bashkëpunim me ‘Coachella 2018’.

Tema kryesore e këtij dokumentari ishte rikrijimi që Beyonce i dha ngjarjes festive Coachella. E njohur ndryshe si Beychella, festivali që mblodhi grupe të ndryshme njerëzish, detajet e festës, ngjyrat e veshjeve të këngëtares dhe gjithë bandës së saj, muzika dhe lëbizjet sinkronizuese pushtuan mediat online në mbarë botën.

Sapo ka parë dokumentarin, një mesazh shumë të ndjerë në emër të artistes së madhe ka dërguar nga profili i saj zyrtar edhe Michelle Obama. E surprizuar nga performanca e artistes në film, megjithëse ia njeh mirë aftësitë, Michelle i dërgon asaj një mesazh në Instagram.

“Unë të inkurajoj që të vazhdosh të thuash të vërtetën, sepse ti mund ta bësh në një mënyrë që askush tjetër nuk mundet”,- thotë Michelle Obama në video-mesazhin e saj.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/05/2019 - 23:38

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Flaka Krelani dhe motra e saj, komentatorja e parë sportive, Qëndresa Krelani janë të ftuara mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, ku gjatë emisionit zbuluan shumë

Postuar: 25/05/2019 - 22:41

Qëndresa Krelani e njohur si Qeqa është komentatorja e parë shqiptare në historinë e futbollit sh

Postuar: 25/05/2019 - 22:24

Sonte është duke u zhvilluar puntata e fundit e sezonit të dytë të emisionit ‘Dua të të bë

Postuar: 25/05/2019 - 16:49

Lindita Halimi postoi video dhe foto të vajzës së saj, Kaimana, tashmë 10-javëshe.

Postuar: 25/05/2019 - 16:12

Mbrëmjen e sotme do të transmetohet episodi i fundit i emisionit 'Dua të të bëj të lumtur'

Postuar: 25/05/2019 - 15:51

Dojna Mema është një prej moderatoreve më të reja dhe protagoniste në ekran, të cilën e pamë këtë

Postuar: 25/05/2019 - 15:41

Loja me “Emoji” është një prej lojërave që herë pas here zhvillohet në emisionin &ldq