BREAKING NEWS

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë përditëson të dhënat: Ja sa persona janë konfirmuar pozitivë në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë
x

Gossip

Ambicie e zhveshur/ Bleona Qerreti pushton median prestigjioze ndërkombëtare, publikojnë fotot seksi të këngëtares dhe ja çfarë shkruajnë

Ambicie e zhveshur/  Bleona Qerreti pushton median prestigjioze

Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti është bërë pjesë e medias britanike ‘The Sun’.

Ajo ka publikuar disa foto të personazheve të famshëm që janë shfaqur me veshje seksi dhe tepër transparente dhe kanë dhënë vlerësimin për to.

Mes 8 femrave të përzgjedhura është edhe këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti.

Ambicie e zhveshur/  Bleona Qerreti pushton median prestigjioze

“The Sun” shkruan: “Këngëtarja shqiptare mori vëmendjen në American Music Awards në vitin 2014 me një fustan rrjetë, duke zbuluar shumë nga trupi i saj”.

“E famshme apo gjysmake?”. The Sun zgjodhi për Bleonën këtë të dytën.

Ambicie e zhveshur/  Bleona Qerreti pushton median prestigjioze

Më të lexuarat