BREAKING NEWS

"E shqetësuar për financimet ruse në Ballkan", senatorja amerikane: Shqipëria duhet të vendosë vetë

"E shqetësuar për financimet ruse në Ballkan",
x
BREAKING NEWS

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund "makthi" rus, Von der Leyen jep lajmin fantastik

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund
x
BREAKING NEWS

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë zbulon se çfarë po ndodh në vend

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë
x
BREAKING NEWS

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin paralajmërimin, zbulojnë planet e Putinit për Ballkanin

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet
x
BREAKING NEWS

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha “syri” i Moskës në Tiranë, ja kush është oligarku rus që ka shpërndarë para në Shqipëri dhe ka bashkëpunuar me kreun e “Foltores”

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të përjashtohen nga politika, kreu i “Foltores” nis kërcënimet ndaj deputetëve të PD që kanë paralajmëruar votimin e nismës së dekomunistizimit

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë të dobëta dhe asgjë nuk është e garantuar, kërkon nga qeveria që të zgjedhë se cilën rrugë do ndjekë, me Perëndimin apo me Lindjen

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë
x

Gossip

E gjeni dot kush është biznesmenia dhe gazetarja e njohur shqiptare, sot feston 43-vjetorin e lindjes por nuk njeh moshë (FOTO)

E gjeni dot kush është biznesmenia dhe gazetarja e njohur shqiptare,

Rozana Radi është një ndër personazhet më të njohur të ekranit shqiptar. Ajo njihet në disa fusha si muzikë, aktrim, biznes dhe televizion.

Edhe pse përgjithësisht prezantohet si këngëtare, Rozi muzikën e ka lënë pas dore kohëve të fundit duke ju foksusuar më shumë biznesit dhe teatrit. Por sot për të është një ditë e veçantë.

E gjeni dot kush është biznesmenia dhe gazetarja e njohur shqiptare,

Rozana Radi feston 43-vjetorin e lindjes. Por duket se për të vitet janë vetëm numra, pasi në paraqitjet e vazhdueshme në rrjetet sociale nuk tregon aspak se ka mbi supemë shumë se 4 dekada.

E gjeni dot kush është biznesmenia dhe gazetarja e njohur shqiptare,

Nëse u bëtë kurioz për foton e mësipërme, ajo ëshë Rozana Radi, 23 vite më parë me babain e saj të ndjerë të cilin e quan edhe dashurinë e parë të jetës së saj.

E gjeni dot kush është biznesmenia dhe gazetarja e njohur shqiptare,

E gjeni dot kush është biznesmenia dhe gazetarja e njohur shqiptare,