BREAKING NEWS

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të infektuar, ja si paraqitet sot situata epidemiologjike në Shqipëri në 24 orët e fundit

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të
x

Gossip

E gjeni dot kush është kjo vogëlushe në këtë foto? Sot ajo është një nga këngëtaret shqiptare më të njohura dhe më të suksesshme në botë (FOTO)

E gjeni dot kush është kjo vogëlushe në këtë foto?

Rita Ora festoi 2 ditë më parë 30-vjetorin e lindjes dhe mes urimeve të shumta, ai më speciali ishte i nënës së saj, Verës. Ajo ndau një foto të vjetër të Ritës dhe përmes saj tregoi gjithë historinë e jetës së tyre.

Vera rrëfeu se kur lëvizën drejt Mbretërisë së Bashkuar nuk kishin asgjë, përveç njëri-tjetrit si familje. Më pas ajo u shpreh se sot Rita është kthyer në një shembull perfekt për të gjitha vajzat se ëndrrat mund të bëhen realitet me shumë punë.

Ndërkohë edhe vetë Rita është bërë nostalgjike ditën e sotme dhe ka ndarë disa foto shumë të ëmbla nga faza të ndryshme të fëmijërisë. Në njërën prej fotove shihet se ajo sapo është ngritur në këmbë, ndërsa në disa të tjera shfaqet pranë motrës së saj më të madhe, Elena. Rita ka ndarë një mesazh me shumë rëndësi me ndjekësit me rastin e publikimit të këtyre fotove.

E gjeni dot kush është kjo vogëlushe në këtë foto?

“Mendoj se gjithmonë kam qenë e fiksuar me veshjet si fëmijë. Jam shumë e lumtur që mund të ndajë këto me ju. Jeta kalon shumë shpejt, kështu që jetoni jetën më të mirë edhe në këto kohë përpiquni dhe gjeni lumturi edhe në diçka të tillë si një fotografi!”, shkroi Rita.

Këngëtarja me famë botërore zbuloi ditën e djeshme se surpriza më e bukur që kishte marrë për ditëlindje ishte nga të afërmit e miqtë e saj, duke përfshirë, Presidenten e Kosovës Vjosa Osmani, kryebashkiakun e Tiranës Erjon Veliaj, Era Istrefin e shumë personazhe të njohur si Shawn Mendes, Sam Smith, Liam Payne etj.

E gjeni dot kush është kjo vogëlushe në këtë foto?

Më të lexuarat