BREAKING NEWS

“Hakerat po shantazhojnë”, Eksperti i IT bën paralajmërimin e fortë: Publikimet janë mesazhe, sulmi kibernetik vazhdon

“Hakerat po shantazhojnë”, Eksperti i IT bën
x
BREAKING NEWS

“Dëm katastrofik i privatësisë”/ Eksperti i kriminalistikës ngre alarmin dhe bën paralajmërimin e fortë: Bisedat e 506 mijë shqiptarëve në WhatsApp janë nxjerrë në shitje

“Dëm katastrofik i privatësisë”/ Eksperti i
x
BREAKING NEWS

SKANDALI në Qatar/ FIFA nis hetimet ndaj kombëtares serbe, vjen reagimi i ministrit të Jashtëm: Hipokrizi, Kosova pjesë e Serbisë!

SKANDALI në Qatar/ FIFA nis hetimet ndaj kombëtares serbe, vjen
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e dy parlamenteve/ Vasili shpjegon pse braktisi seancën e përbashkët: Vëllezërit nga Kosova kanë paguar oligarkët për të ardhur në tokën amë! Ballkani Hapur tradhtia më e madhe

Mbledhja e dy parlamenteve/ Vasili shpjegon pse braktisi seancën e
x
BREAKING NEWS

“Protesta do mbahet para Kryeministrisë”, Berisha i bën thirrjen e fortë Bashkisë dhe e paralajmëron

“Protesta do mbahet para Kryeministrisë”, Berisha i bën
x
BREAKING NEWS

Presidenti Begaj merr vendimin, i jep nënshtetësinë shqiptare këngëtares Dua Lipa

Presidenti Begaj merr vendimin, i jep nënshtetësinë shqiptare
x
BREAKING NEWS

“Bojkotoi” seancën e përbashkët plenare, Berisha zbulon arsyen pse u largua nga parlamenti

“Bojkotoi” seancën e përbashkët plenare, Berisha
x
BREAKING NEWS

Rama merr fjalën në Kuvendin historik Shqipëri-Kosovë, deputetët e PD-së marrin vendimin e papritur! Çfarë ndodhi?

Rama merr fjalën në Kuvendin historik Shqipëri-Kosovë,
x

Gossip

E gjeni dot për kë bëhet fjalë? Alketa Vejsiu zbulon se cila është kënga e saj e preferuar shqiptare

E gjeni dot për kë bëhet fjalë? Alketa Vejsiu zbulon se cila

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Alketa Vejsiu është shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo i ka dhënë mundësinë të gjithë ndjekësve të saj, të bëjnë pyetjet që dëshirojnë.

Kështu ka zbuluar edhe shumë të fshehta rreth jetës saj, nga marrëdhëniet me kolegët, raportet me të bijën dhe deri te preferencat personale.

E pyetur se cila është kënga e saj e preferuar shqiptare, Alketa ka treguar se bëhet fjalë për këngën “Hana” nga Flori Mumajesi dhe Ylli Limani, e cila nuk është publikuar ende e plotë.

“Mezi po pres të dal kjo këngë… do të jetë super”, ka shkruar moderatorja në Instastory.

Kujtojmë që aktualisht Alketa shfaqet çdo të hënë në ekran me emisionin e saj “Dance with me”, i cili është pritur shumë mirë nga publiku.