BREAKING NEWS

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e Vlorës, reagon Spartak Ngjela dhe paralajmëron ‘tërmet’ në politikën tonë: Aty i kanë provat e krimit...

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen “Gërdeci”, rigjykim për ish-ministrin Fatmir Mediu

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen
x
BREAKING NEWS

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e Vlorës, sekuestrohen disa dosje pronash. Bie sërish drejtori. Zbardhen lëvizjet e reja

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Gossip

“E gjeni dot personazhin?”/ “Big Brother Vip” poston videon me konkurrenten e dytë, elegante dhe shumë sensuale (VIDEO)

“E gjeni dot personazhin?”/ “Big Brother Vip” poston

Pak minuta më parë faqja zyrtare e “Big Brother Vip” në “Instagram” ka postuar videon e radhës, ku zbulon personazhin tjetër që do jetë pjesë e programit.

Në videon në fjalë shfaqet një vajzë e veshur mjaft elegante. Ajo është me kurriz dhe nuk i vihet re fytyra. “Big Brother Vip” nuk e ka zbuluar emrin e konkurrentes, por ka pyetur ndjekësit: “A e gjeni dot personazhin në video?”.

Kujtojmë se pak ditë më parë, u zbulua personi i parë që do të jetë pjesë e reality show-t. Ajo është Sheila Haxhiraj, një këngëtare dhe autore shqiptare e njohur.

Pas një rrugëtimi të gjatë muzikor, në moshën 18-vjeçare Sheila Haxhiraj fitoi vendin e parë në garën muzikore të “X-Factor Albania” garë në të cilën morën pjesë rreth 5 mijë konkurrentë nga Shqipëria dhe trojet.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Albania VIP (@bigbrotheralb.vip)