BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x
BREAKING NEWS

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive në PD, largohet sekretari i PD dhe 13 anëtarë Kryesie në këtë qytet të vendit: Basha po e kthen në një parti klienteliste (Publikohet letra)

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive
x
BREAKING NEWS

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë “funeralin” e tij, as florinjtë nuk i bëjnë më punë, i mbyllën çdo derë në Uashington

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë
x
BREAKING NEWS

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po i dërgojnë amerikanët mesazh SPAK të hapë dosjet e PPP?

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po
x
BREAKING NEWS

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet e reja

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet e reja
x
BREAKING NEWS

“Asnjë viktimë në 24 orë”, Ministria e Shëndetësisë nxjerr bilancin e fundit: Ja sa raste të reja janë regjistruar me Covid-19

“Asnjë viktimë në 24 orë”, Ministria e
x

Gossip

E gjeni dot se kush është? Këngëtarja e njohur shqiptare bën ndryshimin drastik në pamjen e saj, fansat nuk e njohin më (FOTO)

E gjeni dot se kush është? Këngëtarja e njohur shqiptare

Ajo është një ndër këngëtaret e njohura shqiptare që kohët e fundit ka qenë disi e tërhequr nga bota e muzikës.

Bëhet fjalë për këngëtaren Besa Kokëdhima, e cila njihet edhe për eksperimentimet e saja me pamjen e saj. Këngëtarja ka zbuluar së fundmi, nëpërmjet një fotografie që ka publikuar në rrjete sociale, se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve në rozë.

Këngëtarja duket shumë ndryshe me flokët e shkurtër ndërsa mban veshur dhe një fustan të zi. Artistja nuk ka dhënë detaje nëse ky ndryshim në look ka të bëjë me ndonjë projekt të ri apo është thjesht një set fotografik.

Kujtojmë që projekti më i fundit i këngëtares u publikua tre javë më parë. “Margjelo” është dueti me Garridon që e riktheu në muzikë pas disa kohësh.

E gjeni dot se kush është? Këngëtarja e njohur shqiptare

Më të lexuarat