Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E gjitha prej ari, vajza e Donald Trump i befason të gjithë me veshjen e zgjedhur për darkën në pallatin mbretëror (FOTO)

Postuar: 08/11/2019 - 13:44

Ivanka Trump mori pjesë mbrëmë në një darkë në pallatin mbretëror në Rabat. E bija e presidentit Donald Trump shoqërohej nga princesha Lalla Meryem e Marokut.

38-vjeçarja dukej mahnitëse me një fustan të artë, të gjatë deri në tokë. Ky fustan i veçantë ishte krijuar enkas për të nga stilistja Fadila El Gadi, e cila është kujdesur për veshjet e Ivankës gjatë gjithë këtij udhëtimi.

Me një buzëqeshje rrëzëlluese, nëna e tre fëmijëve i la të gjithë pa fjalë me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/11/2019 - 12:53

Dy këngëtarët e njohur, Mozzik dhe Loredana pushtuan mediat rozë me ndarjen e tyre të papritur.

Postuar: 22/11/2019 - 12:30

Manjola Nallbani vazhdon të mbetet sikur të ishte në të njëzetat e saj edhe pse tashmë i ka bërë

Postuar: 22/11/2019 - 11:08

Kunata e Liam Hemsworth, Elsa Pataky, ka folur troç për lidhjen e aktorit dhe është shprehur se a

Postuar: 22/11/2019 - 09:45

Këngëtari Aleksandër Gjoka ishte i ftuar në ditëlindjen e Endri Priftit.