BREAKING NEWS

“Zelensky është si Hitleri”, Dmitry Medvedev del me teorinë e frikshme, ja si zyrtari i lartë rus po e përgatit terrenin për të marrë vendin e Vladimir Putinit

“Zelensky është si Hitleri”, Dmitry Medvedev del me
x
BREAKING NEWS

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me motin me 10 gusht

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe gruas së tij/ Autoritetet amerikane po hetojnë nëse kishte konflikt mes çiftit! Në apartament u gjetën shenja…

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x

Gossip

E harroi Semin, Bojken Lako nuk fshihet më, kjo është bjondja që i ka ‘vjedhur’ zemrën (FOTO)

E harroi Semin, Bojken Lako nuk fshihet më, kjo është bjondja

Kantautori i njohur Bojken Lako duket se po shijon i lumtur lidhjen e tij të re. Pak kohë më parë ai postoi në Instagram vetëm dorën e partneres së tij ndërkohë që mbrëmë Kryefjala.com e ka fotografuar krah biondes simpatike.

Çifti ishte shumë i kujdesshëm për të mos e shfaqur dashurinë në publik, por herë pas here dukeshin edhe shumë të dashuruar.

Bojken Lako ka qenë gjithnjë shumë i rezervuar sa i takon jetës private dhe s’ka qenë kurrë personazhi i lajmeve rozë.Edhe lidhjen mbi 10 vjeçare me ish partneren e tij, Semi Jaupaj e ka mbajtur gjithnjë larg medias.

Semi nga ana tjetër po ashtu është përfolur për një lidhje të re, ndërkohë që të dy ruajnë një raport shumë miqësor me njëri-tjetrin.

E harroi Semin, Bojken Lako nuk fshihet më, kjo është bjondja

Më të lexuarat