BREAKING NEWS

Bilanci ditor/ Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja me COVID-19 u identifikuan në vendin tonë në 24 orët e fundit (Harta e shpërndarjes)

Bilanci ditor/ Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të
x

Gossip

'E hëna më gjeti kështu', Ajola Xoxa publikon fotot e ëmbla me Kajan, duket në super-formë

'E hëna më gjeti kështu', Ajola Xoxa publikon fotot e

Bashkëshortja e kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, duket se e ka nisur në formën më të mirë të mundshme këtë javë.

Përmes rrjeteve sociale, Ajola Xoxa, ka publikuar disa imazhe ku shfaqet me djalin e saj të vogël, Kajan, i cili vetëm pak ditë më parë mbushi 1 vjeç.

Në foto Kajan duket se është rritur dhe kërkon të luajë, teksa shfaqet në prehrin e mamit të tij.

“E hëna më gjeti kështu”- shkruan Ajola në mbishkrimin e fotos.