Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

'E hëna më gjeti kështu', Ajola Xoxa publikon fotot e ëmbla me Kajan, duket në super-formë

Postuar: 21/10/2019 - 10:24

Bashkëshortja e kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, duket se e ka nisur në formën më të mirë të mundshme këtë javë.

Përmes rrjeteve sociale, Ajola Xoxa, ka publikuar disa imazhe ku shfaqet me djalin e saj të vogël, Kajan, i cili vetëm pak ditë më parë mbushi 1 vjeç.

Në foto Kajan duket se është rritur dhe kërkon të luajë, teksa shfaqet në prehrin e mamit të tij.

“E hëna më gjeti kështu”- shkruan Ajola në mbishkrimin e fotos.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/11/2019 - 23:39

Anila Mimani ka qenë e ftuar këtë të mërkurë në ‘Soirée’ me Jonida Shehun në ‘Top Channel’ për të kujtuar muzikën e viteve 2000 dhe për të performuar disa nga këngët e saj më të njohura.

Postuar: 20/11/2019 - 22:53

Moderatorja Eva Murati dhe djali i Jozefina Topallit, Genari, prej kohësh përflitet se janë në nj

Postuar: 20/11/2019 - 20:40

E ftuar në emisionin “Ftesë në Pesë”, ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj ka tregu

Postuar: 20/11/2019 - 20:26

Këngëtarja Tayna ka zbuluar se lojtari i Realit të Madritit, Vinícius José Paixão de Oliveira Jún

Postuar: 20/11/2019 - 20:18

Ervin Gonxhi ka rrëfyer se pse është larguar nga grupi muzikor “Threedots”, teksa u p

Postuar: 20/11/2019 - 20:16

Të ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina” ishin gazetarja e njohur e kronikës s

Postuar: 20/11/2019 - 19:29

Një ditë më parë grimieri i njohur shqiptar Mario i tregoi botës për herë të parë se ishte &lsquo