BREAKING NEWS

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen reagimi i papritur i kryeministrit Rama: Mos hapni llafe kot. Ja cilin qytet kam zgjedhur

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen
x

Gossip

E hidhur! Ndahet nga jeta aktorja e njohur dhe shumë e dashur për shqiptarët, ja disa nga rolet e shumta që ka luajtur

E hidhur! Ndahet nga jeta aktorja e njohur dhe shumë e dashur për

Një lajm i hidhur për botën e kinematografisë. Ndahet nga jeta aktoria Monica Miguel në moshën 84 vjeçare.

Aktoria eshte njohur per publikun shqiptar ne telenovelat “Stuhia”, “Forca e fatit, Magji Dashurie dhe Lidhjet e dashurise.

Monica Miguel ka qenë dhe ndihmëse regjisore në të gjitha telenovelat e Carla Estradas “E drejta per te dashuruar “, “Magji Dashurie”, “Pasion” etj.