BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Si paraqitet situata epidemiologjike në Shqipëri në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Si paraqitet
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës vendos çmimet e reja, sa do të shitet litri i naftës, benzinës dhe gazit

Bordi i Transparencës vendos çmimet e reja, sa do të shitet
x
BREAKING NEWS

Agron Duka dhe Fatmir Mediu propozuan emrin e tij për President të ardhshëm, reagon Dash Shehi: Të gjitha mbeten manovra politike

Agron Duka dhe Fatmir Mediu propozuan emrin e tij për President të
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i zhgënjyer nga largimi i Dybala-s: Po të isha kryeministër i Italisë do e bëja Chiellinin ministër

Kryeministri Rama i zhgënjyer nga largimi i Dybala-s: Po të isha
x
BREAKING NEWS

Qeveria merr vendimin e rëndësishëm për federatat sportive dhe sportistët elitarë

Qeveria merr vendimin e rëndësishëm për federatat sportive
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë/ Makina përmbyset në kanal, plagosen dy persona, dërgohen me urgjencë te Trauma

Aksident i rëndë/ Makina përmbyset në kanal, plagosen dy
x
BREAKING NEWS

Apeli i GJKKO dënon 13 të pandehur, akuzohen për trafik droge, ja me sa vite burg (Emrat)

Apeli i GJKKO dënon 13 të pandehur, akuzohen për trafik droge, ja
x
BREAKING NEWS

Makina merr flakë brenda servisit, policia zbardh dyshimet e para

Makina merr flakë brenda servisit, policia zbardh dyshimet e para
x

Gossip

E hoqi nga Instagrami, por Bora Zemani surprizon me vendimin për Donaldin, çfarë do të ndodhë kur aktori të dalë jashtë shtëpisë së Big Brother VIP?

E hoqi nga Instagrami, por Bora Zemani surprizon me vendimin për Donaldin,

Moderatorja  Bora Zemani pa hyrë në vitin 2022 e largoi nga rrjetet sociale ish-partnerin e saj, Donald Veshajn.

Megjithatë, Bora mban disa momente më të bukura që ka kaluar me Donald Veshaj, gjithashtu edhe vëllain e tij binjak, Roemo.

Bora ruan në rubrikën “Highlight” në Instagram fotografi të bukura bashkë me binjakët ku përfshihen edhe foto nga puna e tyre së bashku si moderatorë.

“3shat”, ka mbishkruar imazhet moderatorja e njohur e programit “Përputhen”.

Ndryshe, Bora Zemani dhe Donald Veshaj, megjithëse realizuan një takim të papritur brenda “Big Brother VIP” i cili u pëlqye pafund nga publiku, dyshja i ndanë rrugët me njëri-tjetrin.

E hoqi nga Instagrami, por Bora Zemani surprizon me vendimin për Donaldin,

Më të lexuarat