BREAKING NEWS

Kursi i këmbimit për ditën e sotme, ja çfarë po ndodh me euron dhe dollarin

Kursi i këmbimit për ditën e sotme, ja çfarë po ndodh
x
BREAKING NEWS

Sot mbahet gara ndërkombëtare e “Tiranathlon”, bllokohen disa akse rrugore duke filluar nga ora 08:00, ja si do kryhet qarkullimi (Harta)

Sot mbahet gara ndërkombëtare e “Tiranathlon”, bllokohen
x
BREAKING NEWS

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e shtëpisë (Emri)

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga inertet dhe uji (Video)

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe stuhi e pazakontë shiu (Video)

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në PD, ja vendimi që duhej të merrte kur Berisha u shpall 'non grata'

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në
x
BREAKING NEWS

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e rëndësishme për qytetarët

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e
x

Gossip

“E humbi, i pëlqente vëmendja e tij...”/ Kiara flet për Tean dhe tregon çfarë dyshon: Kur zihem me Luizin se si më sheh (VIDEO)

“E humbi, i pëlqente vëmendja e tij...”/ Kiara flet

Natën vonë Efi Dhedhes dhe Kiara Tito kanë biseduar në lidhje me Luiz Ejllin.

Moderatoja e njohur shprehet se ka vënë re se sa herë zihet me Luiz Ejllin, e sheh dhe i ndryshon fytyra.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga biseda:

Kiara: E kam vënë re Tean që ka raste që më sheh duke u zënë me Luizin se si...

Efi: Se si i ndryshon fytyra

Kiara: Eeee, po nuk kam dashur ta shoh në këtë lloj...

Efi: Ajo e humbi zemër, aty e kishte dhe humbi me Luizin fare. Aq e kishte Tea domethënë Luizin në fillim, e kishte si shok, por unë kam përshtypjen realisht se edhe i pëlqente vëmendja e këtij. Nuk po e them në mënyrë të keqe, por që e donte vëmendjen dhe e humbi vëmendjen.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)