BREAKING NEWS

Ku qëndron ngërçi për Reformën Zgjedhore? Ja 3 pikat e nxehta që po mbajnë pezull marrëveshjen PS-opozitë pavarësisht presionit të SHBA dhe BE

Ku qëndron ngërçi për Reformën Zgjedhore? Ja 3 pikat
x

Gossip

E izoluar në shtëpi, këngëtarja e njohur shqiptare jep këshillën shumë të vlefshme për femrat

E izoluar në shtëpi, këngëtarja e njohur shqiptare jep

Me një foto nga karantina, këngëtarja Zaimina Vasjari ajo ka treguar sesi duhet të duket një femër tani që po qëndron më shumë kohë se kurrë me burrin në karantinë.

Zaimina shprehet se pas punëve dhe kujdesit për fëmijët, e rëndësishme është që të kujdesesh edhe për veten dhe veçanërisht për pamjen.

“Pra, ti lan, shpëlan, gatuan, merr pluhurat, hekuros, ke dhe një fëmijë që do shumë përkujdesje dhe dashuri poor kurrë mos harro të duash dhe veten dhe të kujdesesh për të. Mos u bëj shok me burrin në karantinë, rri po ajo që atij t’i bëjnë sytë kur të shikon. ‍”.

Në foton e publikuar, bukuroshja shqiptare shfaqet e veshur me një palë pantallona të kuqe zjarri, që bien shumë në sy dhe taka.

Ajo zbulon një pjesë të shtëpisë së saj mjaft elegante me një tryezë të vogël që mban sipër një kafkë dekoruese e gjitha e mbushur me kristale.

Më të lexuarat