BREAKING NEWS

“Faktet janë kokëforta”/ Epidemiologu Alimehmeti publikon studimin: Vdekshmëria e koronavirusit është krahasuar me vdekshmërinë që sjell një aksident automobilistik. Lajmi i mirë është që…

“Faktet janë kokëforta”/ Epidemiologu Alimehmeti publikon
x

Gossip

E ka mbajtur gjithmonë larg vëmendjes së medias, Ilva Tare prezanton familjen e saj të plotë (FOTO)

E ka mbajtur gjithmonë larg vëmendjes së medias, Ilva Tare

Gazetarja e njohur, Ilva Tare ka pozuar për herë të parë me dy fëmijët e saj dhe bashkëshortin. Vogëlushja Melody ka festuar ditëlindjen dhe Ilva nuk i ka rezistuar dot tundimit për të publikuar një foto familjare në Instagram.

Mel ka mbushur 5-vjeç dhe prindërit i kanë organizuar një festë princeshash. "Si rriten kështu dhe vetëm kur sheh që ka festë në shtëpi. Në ditëlindjen e Mel! Ne të katërt", ka shkruar gazetarja krahas fotos.

E ka mbajtur gjithmonë larg vëmendjes së medias, Ilva Tare

Kujtojmë se Ilva është treguar gjithmonë shumë e rezervuar për jetën e saj private, duke e mbajtur larg vëmendjes së mediave dhe publikut.

E ka mbajtur gjithmonë larg vëmendjes së medias, Ilva Tare

Më të lexuarat