BREAKING NEWS

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes frikës së ndërhyrjes ruse, analiza e “New York Times”: A po e përdor Kremlini Serbinë për të nxitur luftën në Ballkan?

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes
x
BREAKING NEWS

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë aksioneri i mazhorancës, ja pazari i Portit të Durrësit që qeveria nuk na e tregon

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë
x
BREAKING NEWS

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si po shkon drejt paqes situata mes Beogradit dhe Prishtinës, ja lëvizja e ndërkombëtarëve për t’i shkatërruar planin Vuçiçit

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si
x
BREAKING NEWS

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare në shtator: Grupi i Berishës do të konsiderohet ‘armatë terroriste’, nuk mund të ketë qeveri teknike për hallet e Metës

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Priten stuhi të fuqishme/ Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu në të gjithë vendin, si parashikohet të jetë moti për ditën e sotme

Priten stuhi të fuqishme/ Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu në
x
BREAKING NEWS

Tritol në Vlorë, policia jep informacion për ngjarjen! Nisin kërkimet për kapjen e autorit

Tritol në Vlorë, policia jep informacion për ngjarjen! Nisin
x
BREAKING NEWS

Shqiptarët me gomone për në Angli/ Ambasadori britanik takon Gledis Nanon dhe bën deklaratën e fortë: Do depërtohen, nuk mund të kenë kurrë...

Shqiptarët me gomone për në Angli/ Ambasadori britanik takon
x
BREAKING NEWS

Publikohet dokumenti i gjykatës, Donald Trump po hetohet për ‘Spiunazh’, ja çfarë u gjet gjatë kontrollit nga FBI (Dokumenti)

Publikohet dokumenti i gjykatës, Donald Trump po hetohet për
x

Gossip

E ka mbajtur gjithmonë sekret, zbulohet sëmundja nga e cila vuan Ledri Vula (FOTO)

E ka mbajtur gjithmonë sekret, zbulohet sëmundja nga e cila vuan Ledri

Keni dëgjuar besoj për sëmundjen vitiligo? Vitiligo është një shqetësim i pigmentimit i shkaktuar nga shkatërrimi i melanociteve (qelizat që prodhojnë pigmentin) e lëkurës.

Nga kjo sëmundje vuajnë shumë nga VIP-at e famshëm në botë.

Ndër ta është edhe reperi shqiptar. Këtë fakt e mësuan dje në një intervistë që ka dhënë për “Pushime on Top” ku ja shohim këtë problem tek duart e tij.

Ndërkohë tek Klipi “Gelato” ky problem i Ledrit nuk vihet re, sepse mesa duket reperi arrin ta shohë me detaje në montazh.

E ka mbajtur gjithmonë sekret, zbulohet sëmundja nga e cila vuan Ledri

E ka mbajtur gjithmonë sekret, zbulohet sëmundja nga e cila vuan Ledri

Më të lexuarat