BREAKING NEWS

Vrau gruan me levë dhe më pas e masakroi me gërshërë, flet dhëndëri i familjes Tosuni nga Durrësi dhe tregon shkakun përse ndodhi krimi monstruoz

Vrau gruan me levë dhe më pas e masakroi me gërshërë,
x

Gossip

E ka mbajtur gjithmonë të fshehtë, por ja sa vite ka Rozana Radi e lidhur me oficerin

E ka mbajtur gjithmonë të fshehtë, por ja sa vite ka Rozana Radi

 Rozana Radi është një ndër këngëtaret dhe moderatoret më të preferuara për publikun shqiptar.Rozana ka preferuar gjithmonë ta mbajë larg mediave jetën e saj personale dhe lidhjen me Shpëtim Karakushin, i cili punon si Oficer i Policisë Gjyqësorë pranë Prokurorisë së Rrethit Tiranë.

Por së fundmi këngëtarja ka zbuluar një sekret teksa u pyet në rubrikën 'Më bëj një pyetje' në Instastory, nëse është e lidhur.

Rozana ka treguar se prej më shumë se 6 vitesh është në një lidhje me oficerin.