Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E ka mbajtur gjithmonë të fshehtë, por ja sa vite ka Rozana Radi e lidhur me oficerin

Postuar: 11/02/2019 - 17:10

 Rozana Radi është një ndër këngëtaret dhe moderatoret më të preferuara për publikun shqiptar.Rozana ka preferuar gjithmonë ta mbajë larg mediave jetën e saj personale dhe lidhjen me Shpëtim Karakushin, i cili punon si Oficer i Policisë Gjyqësorë pranë Prokurorisë së Rrethit Tiranë.

Por së fundmi këngëtarja ka zbuluar një sekret teksa u pyet në rubrikën 'Më bëj një pyetje' në Instastory, nëse është e lidhur.

Rozana ka treguar se prej më shumë se 6 vitesh është në një lidhje me oficerin.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/02/2019 - 07:39

Është munduar që gjatë gjithë kohës ta mbajë të fshehtë.

Mirëpo më në fund është zbuluar se ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi është bërë nënë për herë të dytë.

Postuar: 18/02/2019 - 07:29

Gazetari i njohur Sokol Balla, ka dhënë një lajm të madh në urimin e tij për 11 vjetorin e Pavarë

Postuar: 17/02/2019 - 21:51

Këngëtarja e njohur  Elvana Gjata ka folur në një intervistë të shkurtër, ku ka treguar se

Postuar: 17/02/2019 - 20:41

Elvana Gjata ka zbuluar një surprizë për të gjithë fansat e saj, shumë rastësisht gjatë një int

Postuar: 17/02/2019 - 18:45

Rikthehet këngëtarja Elvana Gjata.

Postuar: 17/02/2019 - 18:28

Gazetarja Mira Kazhani ka përmendur dy emra në kampin e PD-së që sipas saj janë më të mirët.

Postuar: 17/02/2019 - 18:18

Gazetarja Mira Kazhani e njohur për batutën në majë të gjuhës dhe të thënit të gjërave troç, nu