BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Gossip

E ka vendosur/ Stresi zbulon arsyen pse do largohet nga muzika

E ka vendosur/ Stresi zbulon arsyen pse do largohet nga muzika

Reperi i njohur shqiptar, Stresi ditën e sotme ka qenë i ftuar në emisionin “Aldo Morning Show”, ku ka folur më shumë rreth jetës së tij personale dhe profesionale.

Gjatë intervistës ai tregoi se largimi nga muzika është në planet e tij të ardhshme, pasi dëshiron që ti përkushtohet familjes.

Stresi: Mendoj ta lë në momentin e duhur?

Aldo: Pse duhet lënë muzika? Pse ta lësh vëlla?

Stresi: Mendoj të përfitoj dhe këto 3, 4 vite dhe pastaj gjysmën e jetës ta mendoj për familjen time, të bëj një hap më serioz.

Aldo: Po më fal, ty muzika të pengon?

Stresi: Muzika është adrenalinë shumë e madhe, duhet të stopohem. Muzika të lë beqar vlla!

Aldo: Atë mos e thuaj, mua nuk më rezulton në asnjë moment të kesh qenë beqar.

Stresi (qesh): Po në tipin tonë dhe mënyrën e jetës të vrullshme të le. I lidhur nuk jam, por secili ka atë jetën e tij private, kam një periudhë pushimi.

Aldo: Si përfundim, vërtet e ke këtë lloj plani edhe 3, 4 vjet?

Stresi: Edhe 3, 4 vjet do shërbej në muzikë sepse kam shumë bashkëpunime që dua të bëj dhe mendoj ta stopoj sepse unë e kam adrenalinën të pakontrollueshme.

Aldo: Je i bindur për këtë që thua?

Stresi: Jam shumë i bindur, si të thuash ‘it’s enough’, boll! 37-vjeç edhe është mjaftueshëm, e 3 vjet shkoj 40…Unë nuk jam dakord me veten time të vazhdoj në një moshë aq të madhe me muzikë.

Aldo: Po ku e di ti, se ke në dorë.

Stresi: Nuk e kam në dorë, po në plan e kam.

Aldo: Pjekuria mund të bësh kryeveprën e botës, atë mos e paragjyko.

Stresi: Jo, duke e menduar jam, nuk e di. Janë planet e mia.