BREAKING NEWS

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet dhe tregon provat e forta

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet
x
BREAKING NEWS

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së Tiranës? Ja si përgjigjet Alimehmeti

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së
x
BREAKING NEWS

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi zbardh detaje të forta: Autori ishte një i infiltruar, ja cili ishte qëllimi

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi
x
BREAKING NEWS

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e ministrisë së Jashtme dhe zbardh prapaskenat: Ja pse po largohet ambasadorja amerikane

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet në telefonin e Gerti Shehut: Ngjarja nuk është rastësore

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet
x
BREAKING NEWS

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të Berishës: E çuditshme që Gerti Shehu...

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të
x
BREAKING NEWS

“E turpshme!”/ Largimi i ambasadores amerikane Yuri Kim, Salianji zbulon çfarë po tenton të bëjë Edi Rama

“E turpshme!”/ Largimi i ambasadores amerikane Yuri Kim, Salianji
x
BREAKING NEWS

“Nga nesër në këto qytete do të...”/ OSHEE del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

“Nga nesër në këto qytete do të...”/ OSHEE del
x

Gossip

"E kam imagjinuar që e vogël..."/ Do prezantojë spektaklin e njohur, Bora Zemani rrëfen emocionet

"E kam imagjinuar që e vogël..."/ Do prezantojë

Bora Zemani ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në puntatën e parë të këtij sezoni të “Më lër të flas”, ku rrëfeu për eksperiencën e saj të re televizive, por edhe shumë përjetime rreth jetës personale.

Moderatorja tregoi se ky program i ka pëlqyer gjithmonë dhe e ka imagjinuar ta prezantojë qëkur ajo ishte fare e vogël. Duke qenë se Bora ka studiuar balet, e gjen shumë veten në spektaklin më të madh të kërcimit në Shqipëri.

“Është shumë e bukur. Fillimet e reja janë gjithmonë shumë të bukura. Ky është një programet që e kam pëlqyer gjithmonë. Mund ta kem imagjinuar veten që e vogël ‘sikur ta prezantoja njëherë’. Unë kam studiuar balet, kështu që e gjej veten shumë mirë atje. Më duket shumë e çuditshme të përgjigjem para jush”.

Data e premierës është 7 tetori, e premtja e ardhshme. Show i emocioneve të forta pritet të nisë dhe të gjithë po presin me padurim të ndjejnë magjinë. Emrat më të përfolur të showbiz-it, balerinët më të mirë, dhe të gjithë komponentët duket se janë mbledhur së bashku për të arritur një rezultat perfekt.