Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“E kam mbajtur në prehër kur ishte fëmijë”, Gentian Zenelaj zbulon lidhjen e veçantë me Rudina Dembacajn

Postuar: 10/10/2019 - 21:53

Aktori i humorit Gentian Zenelaj ka rrëfyer së fundmi marrëdhënien e veçantë që ka pasur gjithmonë me kolegen e tij Rudina Dembacaj.Teksa ishin të dy të ftuar në “Soiree”, për të folur rreth qytetit të tyre të lindjes, Genti u shpreh se marrëdhënia e tij me Rudinën është përtej profesionales dhe solli ndërmend kujtime nga fëmijëria e tyre.

Aktori shtoi më tej se dyshja njihen bashkë që në fëmijëri dhe që Dembacajn e ka mbajtur edhe në prehër.
 
 
“Unë e kam mbajtur në prehër dhe jam përtej fëmijërisë së Rudinës. Nuk kemi qenë në një lagje, por kam patur shumë shoqe motrën e Rudinës dhe Rudi ka qenë një fëmijë që e mbanin në prehër se nëse do ta lëshonim do ndiqte ndonjë makinë,”-u shpreh Gentian Zenelaj duke qeshur.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/10/2019 - 16:27

 Aktori i humorit, Rezart Veleshnja është një prej personazheve më të dashur për publikun shqiptar.

Postuar: 22/10/2019 - 15:54

Së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë, moderatorja e njohur Fatma Methasani dhe par

Postuar: 22/10/2019 - 14:47

E ftuar në emisionin “Rreze Dielli”, Rovena Dilo foli së bashku me dy bashkëpunëtorët

Postuar: 22/10/2019 - 12:59

Hera e fundit kur këngëtarja Eneda Tarifa performoi në festivalin e “Këngës Magjike”,

Postuar: 22/10/2019 - 10:43

Ditën e diel ajo njoftoi se ishte bërë nënë për herë të parë.

Postuar: 22/10/2019 - 10:21

Arbana Osmani është  një moderatore shumë e komentuar, sidomos kohët e fundit për lidhjen me

Postuar: 22/10/2019 - 09:04

Prej disa ditësh po përflitet Mateus Frroku është në një lidhje me një vajzë që punon në TV Klan.