BREAKING NEWS

Katër fëmijë të mitur transportohen drejt spitalit të Durrësit, policia zbardh detajet e para të ngjarjes së rëndë

Katër fëmijë të mitur transportohen drejt spitalit të
x
BREAKING NEWS

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në festën e pavarësisë së Amerikës: Është e turpshme

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në
x
BREAKING NEWS

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”, Kreshnik Spahiu jep lajmin e madh: Faleminderit Zot

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”,
x
BREAKING NEWS

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa infektime dhe humbje jete janë shënuar në 24 orët e fundit nga COVID

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti bën kthesën e madhe javën e ardhshme, ja çfarë pritet të ndodhë

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti
x
BREAKING NEWS

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën deklaratën e fortë për dy politikanët

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën
x
BREAKING NEWS

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti bën kthesën e papritur, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti
x
BREAKING NEWS

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje Perëndimin: Do ta merrni përgjigjen në vetëm një sekondë!

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje
x

Gossip

“E kam ngacmuar seksualisht”/ Personazhi i njohur i showbiz-it plas deklaratat e forta ndaj Atdhe Xharavinës, ish-konkurrenti i Për’puthen merr vendimin: Do ta padis

“E kam ngacmuar seksualisht”/ Personazhi i njohur i showbiz-it plas

Atdhe Xharavina dhe blogerja Zhaklin Lekatari ishin të ftuar gjatë ditës së sotme në “Abc Neës”, ku ish-konkurrenti i Për’puthen zbuloi dëshirën e tij për t’u bërë baba.

Gjatë diskutimit në studio, blogerja e këshilloi Atdheun që të presë deri në moshën 35-vjeçare pasi sipas saj ai duhet të maturohet. Ndërsa ish-konkurrenti i Për’puthen shprehu në formë batute se do t’a padisë Zhaklinën pasi ajo tha se “e ka ngacmuar seksualit.”

Atdheu: Dua ta provoj këtë ndjesinë e post-lindjes këtë vit.

Zhaklin Lekatari: Sapo tha që sivjet do të bëhet baba.

Ermal Peçi: A është fakt apo dëshirë?

Zhaklin Lekatari: E ke lëndën e parë apo…

Atdheu: E kam shumë të fortë.

Zhaklin Lekatari: Jo lëndën tënde, mitrën pritëse e ke?

Zhaklin Lekatari: Je i sigurt apo ta kanë marrë?

Ermal Peçi: Ej se po ndihet shumë i bullizuar ai, nën presion.

Zhaklin Lekatari: Shiko unë shpresoj që të presësh edhe pak sepse është ende një hap shumë i shpejtë për ty. Mendoj që duhet të maturohesh edhe pak.

Ermal Peçi: Ku është treguar jo i maturuar Atdhe për shembull?

Zhaklin Lekatari: Në këtë vendim që mori për shembull.

Atdheu: Po bëj gati 30-vjeç.

Zhaklin Lekatari: Duhet të presësh të paktën 35 që të kuptosh që prindërimi, statusi i babait duan një lloj statusi. Atdheu sot ka qenë viktimë e ngacmimit seksual, unë e kam ngacmuar seksualisht.

Më të lexuarat