BREAKING NEWS

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga kati i katërt, zbardhen detajet e para

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga
x
BREAKING NEWS

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja çfarë po ndodh në selinë blu

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja
x
BREAKING NEWS

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon Partinë Socialiste: Nuk më lejojnë të...

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon
x
BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x

Gossip

"E kam parë në ëndërr se do jem fitues", banori i "BBV" flet me bindje: Ma konfirmoi’ një kalë i bardhë që fluturonte

"E kam parë në ëndërr se do jem fitues", banori i

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Melisa Lleshi, gjatë ditës së sotme (e hënë) ka qenë në rolin e gazetares. Në mesin e personave të intervistuar nga ajo ka qenë edhe reperi Arkimed Lushaj-Stresi.

Ai gjatë intervistës që zhvilluan brenda shtëpisë së famshme të Kosovës theksoi se ka parë ëndërr se është fitues i këtij formati.

“Në fakt, unë e kam parë në ëndërr që do të jem fitues. Më erdhi një kalë i bardhë që fluturonte dhe erdh në oborr nga lart. Por, kisha mbrapa një femër që nuk doja t’a shihte atë kalë dhe ia mbylla perdet dhe derën sepse nuk doja, ishte për mua ajo surpriza”, u shpreh ai.

Mes tjerash, 36-vjeçari ka thënë se ‘banorët nuk kanë arritur akoma ta prekin pikën e tij të dobët’.

Krijuesi i hitit “Win Win” është në shtëpi që nga fillimi i spektaklit dhe ka qenë temë diskutimi në shumicën e rasteve.

Ai konsiderohet një lojtar mjaft i fortë nga konkurrentët e tjerë që janë në garë për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh.