Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“E kam rritur unë”, Roberti sqaron zënkën me vëllanë e tij Patrisin pas sherrit me Tunën: Ka qenë thjesht...

Postuar: 15/11/2019 - 07:19

Këngëtari Robert Berisha ka trazuar jo pak mediat rozë me ‘bëmat’ e tij. Kohë më parë u përfol se ai kishte prishur marrëdhënien me Patris Berishën, vëllain e tij. Thuhej se debati që pati Roberti me Tunën ndikoi dhe tek dy vëllezërit, por mesa duket kjo nuk është e vërtetë. I ftuar në emisionin “Glamour Zone” Roberti ka folur pa doreza për jetën e tij personale dhe gjatë intervistës ka zbuluar shumë detaje. Nga ndarja me Norën tek marrëdhënia me Patrisin. Për Norën ai tregoi se ka marrëdhënie shumë të mira për shkak të vajzës edhe dashurisë që kanë pasur për njëri-tjetrin.

Kur u pyet për Patrisin, Roberti tregoi se mes tyre nuk ka pasur asnjëherë zënka. “Marrëdhënia jonë ka qenë gjithmonë shumë e mirë. Çdo gjë është në rregull. Patrisi është në Amerikë dhe kur isha aty e vizitova dhe i bëra surprizë. Ai u gëzua shumë. Patrisi është 9 vite më i vogël se unë dhe e kam rritur, Jam kujdesur për të më shumë se prindërit e mi. Ne nuk kemi pasur dhe nuk do të kemi kurrë probleme. Ajo ka qenë thjesht një mosmarrëveshje”, është shprehur Roberti.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/12/2019 - 08:51

Që prej 4 vitesh këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga, po jeton një histori dashurie me portierin, Alban Hoxha.

Postuar: 12/12/2019 - 08:12

Mbrëmjen e djeshme në ‘Soiree’ nga Jonida Shehu ishin të ftuar veteranët e luftës në

Postuar: 11/12/2019 - 23:33

Reperi i njohur ka bërë një reagim të ashpër në rrjetet sociale kundër vajzave.

Postuar: 11/12/2019 - 22:44

Sivjet janë shënuar plot 75 vite që nga momenti i Çlirimit të Shqipërisë nga pushtuesit nazi-fash

Postuar: 11/12/2019 - 22:25

Këngëtari Butrint Imeri dhe moderatorja Kiara Tito janë komentuar gjatë në media për një lidhje d

Postuar: 11/12/2019 - 21:04

Aktorja  Ina Gjonçi, ishte e ftuar në “Ftesë në 5” ku ndër të tjera foli për sht

Postuar: 11/12/2019 - 20:58

Këngëtarja e njohur Rovena Dilo, Hit Man dhe Rolla, morën pjesë në edicionin 21 të “Këngës