BREAKING NEWS

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare, çfarë shkruante mes vuajtjeve shqiptari në rrjete sociale

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare,
x
BREAKING NEWS

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga 4 bashki, detajet e fundit nga procesi i 'Rithemelimit'

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon bilancin ditor

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon
x
BREAKING NEWS

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet që priten të firmosen

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet
x
BREAKING NEWS

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës ‘luan’ me çmimet e karburanteve, ndryshon sërish çmimin e naftës pa kaluar ende 24 orë nga ndryshimi i ditës së kaluar

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës
x
BREAKING NEWS

Do agravoi situata në protestën e opozitës? Ambasada e SHBA-së del me thirrjen urgjente ndaj amerikanëve që jetojnë në Shqipëri

Do agravoi situata në protestën e opozitës? Ambasada e
x
BREAKING NEWS

HARTA- LIVE/ Po vjen stuhia e fortë! Shtrëngata shiu të shoqëruara me rrufe dhe erë të fuqishme/ Çfarë do të ndodhë përballë Vlorës dhe Himarës

HARTA- LIVE/ Po vjen stuhia e fortë! Shtrëngata shiu të
x
BREAKING NEWS

SHBA “lëshon” opozitën iraniane të strehuar në Shqipëri? Përplasje të forta në administratën “Biden” për MEK, reagon Irani

SHBA “lëshon” opozitën iraniane të strehuar në
x

Gossip

"E kam shoqe, por nuk e njoha"/ Milaim Zeka Milaim Zeka çuditet kur sheh fotot e Arjola Demirit përpara ndërhyrjeve (VIDEO)

"E kam shoqe, por nuk e njoha"/ Milaim Zeka Milaim Zeka çuditet

Milaim Zeka ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ku përballë moderatores Ester Bylyku. Ish-deputeti, iu nënshtrua dhe një kuici që moderatorja Ester Bylyku kishte përgatitur për të.

Ajo i ka treguar disa personazhe shumë të njohur të skenës shqiptare, përpara ndërhyrjeve.

"E kam shoqe, por nuk e njoha"/ Milaim Zeka Milaim Zeka çuditet

Ndër to ishte dhe aktorja tropojane Arjola Demiri.

"E kam shoqe, por nuk e njoha"/ Milaim Zeka Milaim Zeka çuditet

Milaim Zeka tha: “Shoqe e kam Arjolën por nuk e njoha, përpara operacioneve. Ka ndryshuar shumë.”