BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x
BREAKING NEWS

'Plas' në veri të Kosovës, raportohet për të shtëna me armë, dalin me shpejtësi detajet e minutave të fundit

'Plas' në veri të Kosovës, raportohet për të
x

Gossip

E kanë 'lënë' dy gra, s’do e besoni dot cili personazh do futet në Big Brother VIP (Foto+Emri)

E kanë 'lënë' dy gra, s’do e besoni dot cili

Hey ja ku jemi përsëri me lajme të reja dhe të bukura. Këtë radhë do të flasim për Big Brother Albania 2 që pritet të nisë së shpejti në Top-Channel.

Puna për këtë reality show ka nisur, ashtu si dhe puna jonë për t’ju treguar se cilët do të jenë personazhet që do të bëhen pjesë e këtij Big Brother 2.

Ju kemi zbuluar pak ditë më parë emrin e moderatores, Kiara Tito dhe të blogeres Jori Delli por sot kemi gati emrin e një djali.

Burime për Kryefjala.com bëjnë me dije se një nga meshkujt e parë që po përflitet është, Albi Nako.Koreografi i mirënjohur thuhet se do të jetë një nga personazhet publikë që pritet ti bashkohet shtëpisë më të famshme të shqiptarëve.

Vitet e fundit Albi ka qenë pjesë e programeve të baletit në rolin e anëtarit të jurisë (në “Just Dance” në Top-Channel), por edhe si autor i programit të baletit “T’ka mami yll”.

Këtë herë do të kemi mundësi ta njohim më shumë koreografin e nëpërmjet Big Brother, pasi siç e dini Albi njihet dhe për batutat dhe ironitë e tij, kështu që do të jetë një personazh i fortë i këtij formati.

Albi Nako ka bërë më herë xhiron e rrjetit përsa i përket showbizzit pas dy historive të tij të dashurisë të cilat nuk kanë pasur fund të lumtur, me bukuroshet e njohura Alba Hoxha dhe Klaudia Pepa, ku me të fundit shkuan së bashku edhe drejt altarit të martesës.