BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Humbi djalin vetëm 7 vjeçar, Zamira Durda me akuza të forta: Ma ka vrarë shteti, sot do të mbushte 22 vjeç

Tragjedia e Gërdecit/ Humbi djalin vetëm 7 vjeçar, Zamira Durda
x
BREAKING NEWS

Protesta e thirrur nga Sali Berisha, habit Gazment Bardhi, zbulon nëse do të jetë i pranishëm

Protesta e thirrur nga Sali Berisha, habit Gazment Bardhi, zbulon nëse do
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Bushati, ‘shpërthen’ keq ndaj Bardhit: Zara të Ramës, mos u fshihni pas fustanit të Alibeajt

Nuk përmbahet Bushati, ‘shpërthen’ keq ndaj Bardhit: Zara
x
BREAKING NEWS

Përmendja e Ramës në çështjen “McGonigal”/ Berisha jep lajmin, zbulon lëvizjen e radhës: Shqipëria vërshon drejt Tiranës, ja DATA

Përmendja e Ramës në çështjen
x
BREAKING NEWS

Plas keq në studio, Bushati shpërthen keq ndaj Gaz Bardhit: Deputetë pa sens protagonizmi dhe identitet politik

Plas keq në studio, Bushati shpërthen keq ndaj Gaz Bardhit:
x
BREAKING NEWS

Hetimi për skandalin “McGonigal”, gazetarja Hoxha zbardh prapaskenat: Duket sikur historitë përsëriten me personazhe të ndryshme

Hetimi për skandalin “McGonigal”, gazetarja Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

Misteri i heshtjes/ Pse nuk flet Basha për skandalin e Ramës me ish-zyrtarin e FBI? Habit me përgjigjen Gazment Bardhi

Misteri i heshtjes/ Pse nuk flet Basha për skandalin e Ramës me
x
BREAKING NEWS

Dosje për Ramën? ‘Zbërthehet’ Gazmend Bardhi: Ja çfarë çova në SPAK

Dosje për Ramën? ‘Zbërthehet’ Gazmend Bardhi: Ja
x

Gossip

E kapur dorë për dore me partnerin, moderatorja e njohur shqiptare më jetëgjatë e ekraneve tona bën publike për herë të parë lidhjen e dashurisë (FOTO)

E kapur dorë për dore me partnerin, moderatorja e njohur shqiptare

Prej vitesh në televizion, Fjodora Fjora është ndër moderatoret më jetëgjatë ekranet tona. E pranishme me shumë formate, ajo njihet edhe si ndër personat më të kuruar të showbizzit, por sa i përket jetës së saj personale ajo është heremetike dhe nuk preferon të ndajë detaje.

E kapur dorë për dore me partnerin, moderatorja e njohur shqiptare

Por së fundmi vetë moderatorja ka pranuar publikisht se është në një lidhje. Ajo publikoi në Instastory një foto ku shihet e kapur dorë për dore me partnerin e saj. Megjithatë ajo nuk ka preferuar të japë më shumë detaje.

E kapur dorë për dore me partnerin, moderatorja e njohur shqiptare

Rreth një javë më parë ajo bëri një tjetër postim në Instagramin e saj ku shihej përsëri e kapur dorë për dore me partnerin e saj, të cilit nuk preferon t’ia zbulojë portretin.

Në një emison që realizoi disa kohë më parë Fjodora Fjora tregoi se nuk ka asnjë paragjykim për martesat me diferencë të madhe në moshë duke shtuar se ajo “është si Madonna” dhe mund ta ketë bashkëshortin edhe 30 vite më të ri ose 30 vite më të vjetër. Më pas ajo gjithsesi sqaroi mes të qeshurash se po bënte shaka duke mos e vazhduar më fjalinë.

E kapur dorë për dore me partnerin, moderatorja e njohur shqiptare

“Do të flasim për dashurinë dhe për martesat që nuk njohin moshë. Kjo temë më erdhi në mendje në sajë të një koleges time që ma propozoi. Unë përshembull nuk kam asnjë paragjykim për diferencën e moshës, jam njeri i cili është si Madonna. Mund ta ketë edhe 30 vjet më të ri burrin, por vjen nga Amerika kryesisht. Mund të jetë edhe 30 vite më i madh nuk e kam problem por duhet të jetë me shumë package(bagazhe)“, shprehu moderatorja mes të qeshurash.

E kapur dorë për dore me partnerin, moderatorja e njohur shqiptare

E kapur dorë për dore me partnerin, moderatorja e njohur shqiptare