BREAKING NEWS

Nesër në gazetën "SOT" do të lexoni: Rriten pagat në administratë, ja kush përfiton! Zbulohen dhe sa do të jenë pagesat e kompensimit për efektivët e policisë që shërbejnë larg vendbanimit

Nesër në gazetën "SOT" do të lexoni: Rriten pagat
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, reagon Bardhi: Berisha duhet të ulë kokën dhe të heshtë, do të turpërohet kur...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, reagon Bardhi: Berisha duhet të ulë
x
BREAKING NEWS

“Ka një problem, aty kushtojnë shumë proceset dhe e dyta...”, Sali Berisha njofton lëvizjen e radhës për padinë ndaj Blinken-it

“Ka një problem, aty kushtojnë shumë proceset dhe e
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha zbulon prapaskenat: Ja çfarë do të ndodhë me selinë e PD-së nëse gjykata i jep vulën Alibeajt

Sali Berisha zbulon prapaskenat: Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton opozitën shpallja e tij non-grata? Berisha habit me përgjigjen

A po e dëmton opozitën shpallja e tij non-grata? Berisha habit me
x
BREAKING NEWS

“Do të ketë mbi 30 mijë vetë në protestë!”, Arian Çani bën reagimin epik ndaj deklaratës së Luçiano Boçit: Uaaaa, o Ylli e di ç’do të thotë...

“Do të ketë mbi 30 mijë vetë në
x
BREAKING NEWS

Habit me deklaratën e tij Sali Berisha: Unë jam kosovar

Habit me deklaratën e tij Sali Berisha: Unë jam kosovar
x
BREAKING NEWS

“Berisha e di këtë gjë “, Arian Çani paralajmëron surprizën e Ilir Metës më 25 korrik: Edhe ata që janë me pushime do të hapin ekranin

“Berisha e di këtë gjë “, Arian Çani
x

Gossip

“E ke bërë ndonjëherë në pishinën e 'Big Brother Vip'...”?/ E pranon për herë të parë Donaldi, rrëfehet pa dorashka dhe i bën të gjithë kuriozë me sekretin e tij: E vetmja gjë që nuk ja kam thënë askujt!

“E ke bërë ndonjëherë në pishinën e

Vëllezërit, Donald dhe Romeo Veshaj, mbrëmjen e kaluar dhuruan shumë spektakël me humorin dhe të ftuarit e tyre. Në emisionin “Më lër të flas” u luajt loja ping-pong mes Semi Jaupajt dhe Donad Veshajt. Në një tavolinë ishin vendosur disa gota të mbushura me birra, ku poshtë tyre ndodhej nga një pyetje për secilin prej tyre.

Nëse ata arrinin që topin ta fusnin në gotë, ata duhej të lexonin pyetjen. Nëse nuk kthenin përgjigje duhej të pinin birrën me eks.

Pyetjet që i ranë Donaldit:

Pyetja: E ke bërë ndonjëherë çiçin te pishina e “Big Brother”?

Donaldi: Po, e kam bërë

Semi: Edhe unë jam larë aty

Donaldi: Vërtetë, po prandaj e bëra unë

Romeo: Nuk e kupton nga i ke këto efektet e sjelljes

Pyetja: Cila është gjëja që bën çdo mëngjes, por nuk do ta dijë njeri?

Donaldi:Është një sekret i imi, e vetmja gjë që nuk ja kam thënë askujt. Ose e dinë shumë pak veta dhe më kritikojnë pse në mëngjes

Pyetja: Sa herë ke rënë në dashuri?

Donaldi: Një herë

“E ke bërë ndonjëherë në pishinën e