BREAKING NEWS

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i përgjigjet Kurtit: Faleminderit

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i
x
BREAKING NEWS

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë për përjashtimin nga PD të Berishës dhe lëshon paralajmërimin e fortë: Këta të tre janë fatkeqësia më e madhe për çdo shqiptar!

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë
x
BREAKING NEWS

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të fillojmë përgatitjet për ...

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të
x
BREAKING NEWS

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen të gjitha takimet. Zbardhet njoftimi zyrtar

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen
x
BREAKING NEWS

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali Berishën: Ndodhet në vështirësi! Aq i fortë është ai, sa kur kishte përballë Ramiz Alinë...

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e fuqishëm për politikën shqiptare

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e
x
BREAKING NEWS

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan qeverinë “Rama 3”, ja kush abstenoi (EMRAT)

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan
x
BREAKING NEWS

“Zgjohet” Ilir Meta dhe i dërgon mesazhin e fortë opozitës: Mos më detyroni të bëj punën tuaj

“Zgjohet” Ilir Meta dhe i dërgon mesazhin e fortë
x

Gossip

“E ke marrë kurorën e bukurisë me lekë?”/ Gazetari e thotë troç, shihni reagimin e Miss-it të njohur shqiptar: Kam dëgjuar që...

“E ke marrë kurorën e bukurisë me lekë?”/

Bukuroshja Xhensila Shaba, e cila numëron një sërë çmimesh bukurie jashtë shtetit por edhe në Shqipëri, pohoi në "Ora Verore" se ka dëgjuar raste ku çmimet e para në eventet e bukurisë janë fituar me lekë. Megjithatë ajo thotë se në evente që ajo ka marrë pjesë kjo gjë nuk ka ndodhur.

Ronaldo Sharka: A paguajnë lekë miss-et që fitojnë çmimet e para?

Xhensila Shaba: Po kam dëgjuar që ndodh. Të paktën për aq sa kam marrë pjesë në Shqipëri, nuk kam paguar  lekë. Nëse do të ishte për të paguar një farë shume, unë mund ta bëja vetë famën time me ato lekë. Nuk do kisha nevojë të merrja pjesë në një konkurs bukurie. Mund të paguaja dikë jashtë, e fitoja, dilja si më e mira dhe kaq.

Më të lexuarat