Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Përplasjet e forta, ambasadorja Yuri Kim ultimatum të prerë Ramës dhe Bashës: Ju jeni pala përgjegjëse, mos harroni marrëveshjen e ...

Përplasjet e forta, ambasadorja Yuri Kim ultimatum të prerë
x

Gossip

“E ke yllin ne ballë”/ Jonida Maliqi prezanton projektin e saj të ri televiziv, shihni reagimin e Romeos (VIDEO)

“E ke yllin ne ballë”/ Jonida Maliqi prezanton projektin e saj

Këngëtarja Jonida Maliqi pritet të rikthehet fuqishëm në televizion. Ajo ka paralajmëruar me anë të një videoje në Instastory se po përgatitet për një projekt televiziv që pritet të vijë së shpejti në ekran.

Jonida ka publikuar një video, në fund të së cilës shfaqet logoja e “Vizion Plus”, por nuk ka dhënë asnjë detaj tjetër, duke na lënë me pikëpyetje..

Dhe sigurisht mbështetësi më i madh për këtë hap të këngëtares është pikërisht partneri i saj i zemrës, Romeo Veshaj.


Ai ka ndarë gjithashtu në InstaStory projektin e Jonidës, të cilën e mbështet me fjalët: “E ke yllin në ballë”, shoqëruar me një zemër të kuqe.

“E ke yllin ne ballë”/ Jonida Maliqi prezanton projektin e saj

Kujtojmë se vite më parë Jonida ka qenë prezantuese e “Dancing with the stars” krah Armina Mevlanit në “Vizion Plus”.

Pak javë më parë, ajo tha në një intervistë se ka gati dy produksione, dhe për një prej tyre po bashkëpunon me Romeon

“Kam një këngë që ka dalë nga studio, një bashkëpunim me një artist xhamajkan që jeton në Kanada, dhe na ka ngelur videoja pa xhiruar prej situatës së krijuar nga pandemia. Paralelisht po punoj me një material tjetër muzikor dhe Romeo po shkruan tekstin e saj”.